2733
2734
عنوان

مادر شوهرم قاطی کرده

437 بازدید | 30 پست

میگه پیش شوهرت نشین یا سر میز کنارش نباش دور ازش بشین با تو ماشین کنارش نشین صندلی جلو باش میگم مگه مریضی واگیردار دارم که کنارش نباشم چش غره میره😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اگه تازه ازدواج کردی وقتی همسرت نبودازطرف من یه دل سیربزنش بیشرف رو

مادرشوهربیشرف من۱۲سال بخاطراحترام به همین حرفاش زندگیمون روتلخ کرد

الان حکم تیرش رودارم وفراریه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
هدف؟

نمیدونم هرچی میگم چرا دقیقا فازت چیه چپ چپ نگا میکنه از اولم باهام مشکل داشت ولی الان سر هرچیزی خیلی اذیتم میکنه رفتم خونشون غذامو خوردم رفتم تو سینک داشتم ظرف غذامو میشستم یه خروار ظرف اورده میگه اینارم بشور🗿

وااای چه رکم میگه مادرشوهر من فقط دوست نداره پیش پسرش بخوابم خودشم سی ساله از پدرشوهرم جدا میخوابم هر چند وقت میگه محمد خرو پف میکنه پیشش نخواب یا میگه دوتا پتو جدا بندازین یا بریم خونشون جای منو شوهرم یکم فاصله میده ازهم 

اگه تازه ازدواج کردی وقتی همسرت نبودازطرف من یه دل سیربزنش بیشرف رو مادرشوهربیشرف من۱۲سال بخاطرا ...

چیکارش کنم خب نمیشه کاریش کرد که سگ تر از این میشه یه سالم نشده ازدواج کردم

2738
وااای چه رکم میگه مادرشوهر من فقط دوست نداره پیش پسرش بخوابم خودشم سی ساله از پدرشوهرم جدا میخوابم ه ...

به ماهم میگه دوتا پتو جدا بزارین اول ازدواج رابطه م با شوهرم زیاد خوب نبود الانکه داره یکم بهتر میشه این داره خراب میکنه

به ماهم میگه دوتا پتو جدا بزارین اول ازدواج رابطه م با شوهرم زیاد خوب نبود الانکه داره یکم بهتر میشه ...

ولش کن محل نده من یه سال خونش زندگی کردم بعضی شبا میومد فکر میکرد خوابم پتوی شوهرم از من جدا میکرد فرداشم میگفت تو پتورو از رو محمد میکشی شب اومدم روش پتو انداختم خخخخ در صورتیکه من اصلا بدخواب نیستم

چیکارش کنم خب نمیشه کاریش کرد که سگ تر از این میشه یه سالم نشده ازدواج کردم

اسی جون ظرف نشور

کنارشوهرت بشین وبخواب

باهاش توی۱ظرف غذابخورو.......

وگرنه بعد۱۰سال با۲بچه میای میگی بچه هاازهمسرم دورازجون جداشدم بخاطرمادرشوهرم ودلم برای بچه هام تنگ شده

به شوهرت بگو،مادرته بروفداش بشو،پاهاش روببوس

ولی برای من جزمخل ومزاحم زندگی نیست

اگربه زندگیم کارنداشت رفت وآمدمیکنیم وگرنه بروببینش وبیاالبته باخودم میریم میشینیم وبرمیگردیم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706