2737
2739
ن فقط یکیشون دختره درست گفتین...ولی اونیکی رو نمیدونم..شما اونم گفتین دختره..حالا آن شاءالله سالم و ...

فدات گلم اره به نظرمن هردو دخترن ازمدل جمجمه  ایشالله زیرسایه پدرماپربزرگ بشن عاقبت بخیرباشن بچهاتون

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728

یه عدد مجرد هستم اومدم عکس لوبیا ببینم🥲💔

خدابراتون حفظ شون کنه♥️🤩

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1831784

مادرجون. این عکسی ک گذاشتم چی؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2740
فاطمه جان عکس واضحترنداری از نی نی

مادر جون ب جز اینایی ک فرستادم دیگه عکس ندارم

2706