2733
2734
عنوان

روتین پوستی خوب میخوام

113 بازدید | 11 پست

از شر این جوش مزخرف ها همچنین پوستم مختلطه قسمت هایی که خشکه میخوام خوب شه فک میکنم بینیم و پیشانیم چرب باشه بازم نمیدونم کامل نوع پوستم چیه چیکارکنم روتین خوب بتونم پیداکنم؟ 

دکترم نمیتونم برم بیمم اوکی نیس هنوز

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من روتین ندارم پوستمم عالیه  شب با شوینده میشورم  بعد میخوابم روز یبار با یخ ماساژ میدم ...

عزیزم چطوری با یخ ماساژ میدی پوستتو؟ 

این پانژل یا اکنومیس که میگی کرم هستن؟ من تازگی ایام پریودی صورتم جوش میزنه خیلی کلافه میشم. قدیما اصلا جوش نمیزدم. اینی که شما گفتی اگر بزنم ردش نمیمونه دیگه؟ 

دکتر رفتم دو تا کرم بهم داده فقط جوشو خشک میکنه، ردش میمونه. 

عزیزم چطوری با یخ ماساژ میدی پوستتو؟  این پانژل یا اکنومیس که میگی کرم هستن؟ من تازگی ایام پری ...

منم اولین بار امسال لپ سمت راستم پر حوش شد ازپریود و تغیر هورمون ها بود خیلی ترسیدم همینا که گفتم زدم رفت جاشون اصلنم نموند 

البته کلا من جای جوش رو پوستم نمیمونه حتی شده کندم چرکی و نمونده 

پانژل برای چرکی و سر قرمز و سفید خوبه اکنونیس بیشتر برای زیرپوستی خوبه 

صورتمو بل آب یخ میشورم یکم خشک میکنم مرطوب که شد یخ ماساژ میدم در حد اینکه خنک بشم نه خیلی که یخ بزنم بعد با خوله خشک میزنم و از خنکی لذت میبرم

منم اولین بار امسال لپ سمت راستم پر حوش شد ازپریود و تغیر هورمون ها بود خیلی ترسیدم همینا که گفتم زد ...

چه جالب منم دقیقا لپ راستم جوش میزنه 

دکتر به منم گفت هورمونیه جوشات 

ممنونم از راهنماییت عزیزم 🌷

شما چکار کردی که دیگه جوش نمیزنی؟ 

2738
چه جالب منم دقیقا لپ راستم جوش میزنه  دکتر به منم گفت هورمونیه جوشات  ممنونم از راهنمایی ...

خیلی بده جوش هورمونی سمجه 

عزیزم من مصرف قند و شکر کم کردم الانم که روزه هستم فقط شب ها افطار سبک میخورم بدنم پاکسازی داره میشه 

خاکشیر هم میخورم سحری 

کلا درحال پاکسازی کبد هستم 

قند مصنوعی کم کنی هورمون ها بهتر عمل میکنن

خیلی بده جوش هورمونی سمجه  عزیزم من مصرف قند و شکر کم کردم الانم که روزه هستم فقط شب ها افطار ...

ممنون😘😘😘 خدا خیرت بده 

ببخشید یه سوال دیگه، خودِ یخ رو مستقیم روی پوستت میزنی یا داخل نایلون میکنی؟ 

ممنون😘😘😘 خدا خیرت بده  ببخشید یه سوال دیگه، خودِ یخ رو مستقیم روی پوستت میزنی یا داخل نایلو ...

سلامت باشی خواهر جان من یخ و مستقیم میزنم چون پوستم حساس نیست اگه دقت کنی گفت، جای جوش نمیمونه خودش ترمیم میشه ولی اغلب میگن یخ مستقیم نذارید من چون حساس نیست مستقیم استعمال میکنم