2733
2734

بگه توهم مثل من بروکارکن خودت تلاش کن هرچیزی مثل لباس گوشی وسایل خونه بخرازکسی انتظارنداشته باش ناراحت میشین؟خودم توخونه خیاطی میکنم به شوهرم گفتم نمیخوام به خونوادت بگی چون سواستفاده میکنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

والا جسارت نباشه بلانسبت حضار تاپیک  من باشم و درجواب جمله ساده و روتین  داداشت گوشی نو خرید اینو داد به من بپره بهم و بگه توهم برو کار کن نو بخر  واقعا و حقیقتا میگم چخه 

بدون هیچ تعارفی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

من با شناختی که از خواهر شوهرام دارم میدونم قصدشون از این حرف خیره ،ناراحت نمیشم

یه دهه شصتی هم سوختن و بدبختی پدرو مادرشو دیده هم خودشو هم بچه هاشو، بد دهه ای اومدیم به این دنیا

حرف بدی نزده میدونم ولی همیشه جلوی همه میگه بروکارکن بیکارنشین توخونه .منم پنج ساله کارمیکنم ولی بهشون نگفتم چون شوهرم پول جمع کن نیست میدونم تاکم بیاره میگن اززنت بگیر

2740
نه ناراحت نمیشم چرا چون اشتباه اول تو کردی در جوتب میگفتی ممنون و تموم چرا بهش توصیح میدی و ...

دقیقا

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ی چیزی بهت بگم هیچوقت هیچوقت سعی نکن ب کسی توضیح اضافه بدی اینطوری بقیه هم حد خودشونو می‌دونن میگفتی اره تمام قرار نیست توضیح بدی  

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
چرا نگی؟ اشتباهه بزار قدربدونن

خانواده شوهر هیچوقت قدردان نیستن همیشه طلبکارن

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
نه ناراحت نمیشم چرا چون اشتباه اول تو کردی در جوتب میگفتی ممنون و تموم چرا بهش توصیح میدی و ...

دیدم خیلی پرروتشریف داره هی زنگ شوهرم میزنه میگه به زنت بگوبره سرکار.یامادرشوهرم همیشه میگه خواهرشوهرت نصف خرج خونشونومیده یامیرن فروشگاه اونم خریدمیکنه الکی میگن که شوهرم بیوفته ب جون من خودشون هرچی دارن وندارن میدن طلا

2706