2733
2734

دلم بابای بچه و نی نی اوجل موجل تپلی میخواد 🥺

خواسته زیادیههه 😭

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

صبور باش  قسمتت میشه😍

بدجوری هوس کردم اصلا 🥺

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
2742
خودت خو میگی هنوز نی نی اوجل موجلی

نه من خیلی گونده شدم 🥺

2740
همسنیم اگ اشتباه نکنم.. ۳ ماهه باردارم بیصبرانه منتظرم جنسیت نینیمو بفهمم(:

ای جووونم ایشالا به سلامتی نی نی تو بغل بگیری 😘😍

جسارتا چند وقته ازدواج کردی و چند بعد بچه دار شدی ؟

راضی هستی ؟

چه حسی داری

منم با اینکه میترسم ولی خیلی بچه دوس دارم 😍🌱 بعد پارتنرم میگه من بچه نمی‌خوام کلا😐😂

پارتنر من میگه فقط یدونه دختر می‌خوام 🥺

ولی چون دانشجوعه سه سال دیگه میاد خواستگاری 🤦🏻‍♀️

ای جووونم ایشالا به سلامتی نی نی تو بغل بگیری 😘😍 جسارتا چند وقته ازدواج کردی و چند بعد بچه دار شد ...

قربونت🥰

۱ سال و پنج ماه بعد عروسی باردار شدم با خواست خودمون 

اره الحمدلله خیلی راضی ام

حس خیلی خوبی دارم از اینکه دارم مامان میشم(:::

نمیدونم چطور بگمش،درسته بچه داری سخته،ولی زندگی بدون بچه هم معنی نمیده(: 

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آییییی😭دیشب تاصب گریه کرد نمیدونم چش بود.۷ صب خوابیدم تا ۱۲ .الان چشام داره ازحدقه درمیاد ازخستگی و ...

خدا قوت 🌻

کسی رو نداری کمکت کنه نگهش داری؟

من مامانم میگه بچه بیارین بندازینش پیش من ازش مراقبت کنم🥺

بچه کلا عشق +امید به زندگی 🥰🥰😍😋😘 فداش بشم من قربونش بشم منه

او خوداا 😍😍😍😍

پارتنر من میگه فقط یدونه دختر می‌خوام 🥺 ولی چون دانشجوعه سه سال دیگه میاد خواستگاری 🤦🏻‍♀️

😂😍

منم بهش گفتم بچه نخوای من نیستم میگه حالا اونو حل میکنم خودم😂😐

لایک نکنید،، 
2706