2737
2734
عنوان

وزنگیری نوزاد

104 بازدید | 10 پست

سلام خانوما، پسرم ۸ماهس، وزن تولدش خوب بود۳۶۰۰، اما الان خیلی کم وزن میگیره، ۶ماهگی ک بردم واکس بزنه۷۸۰۰بود، تو این دوماه یکی دوبار مریض شد وزنش ثابت مونده همون ۷۸۰۰، غذا خوردن وشیرخوردنش خوبه، ن خیلی اما قابل قبوله، ریزه میزس ووزن نمیگیره،همه میگن نگران نباش ی دفه وزن میگیره اما خب نگرانی های مادرانه ولم نمیکنه🫣اگه پیشنهادی دارین، غذایی، سرلاکی، کمکی چیزی ک برای وزنگیری مناسب باشه ممنون میشم راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند تا غذا بهت پیشنهاد میدم

جودوسر پرک بگیر با شیر بپز،توش کره و شیره خرما و سه تا بادام رو پودر کن بریز بخوره

موز و کره له کن

سیب رنده شده با چند پیمانه سرلاک

حریره بادام بپز،داخلش دو سه پیمانه سرلاک بریز

باتوجه به نمودار، اگرخوب نگران نباش پسرمن ۲۹۸۰بود، وزن تولدش غذاخورشد، وشیرنخورد بهترشد

من شنیدم بچه هایی ک با وزن پایینتر متولد میشن وزنگیری بهتری دارن

من پسر بزرگم ۳۴۰۰ بود وزن تولد ۶ ماهگی ۸۳۰۰ 

پسر کوچیکم ۳۴ هفته دنیا اومد ۲۶۰۰ ،۴ ماهگی شد ۷۳۰۰  دکتر میگه وزنش بالاتر از نمودار خداروشکر شیر خوب میخوره هفته دیگه ۶ ماهش میشه میبرم دکتر 

وزن پسرت خوبه فکر کنم

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2740
من پسر بزرگم ۳۴۰۰ بود وزن تولد ۶ ماهگی ۸۳۰۰  پسر کوچیکم ۳۴ هفته دنیا اومد ۲۶۰۰ ،۴ ماهگی شد ۷۳۰ ...

خداحفظشون کنه، وزن پسرم خیلی کم نیس اما دوماه ثابت مونده وریزس

خب الان غذاخوره ی مدت خوب بود اما دیگه ثابت موند

دندان درمیارن، اذیت میشن خیلی وزن نمیگیرن

خیلی درگیروزنش نباش

پسرمن ۳کیلونبود، الان ۱۲سالشون، ازوزنی که تواین سن بایدباشن بیشتره

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود