2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هعی☹️ من خودمم تپلی بودم و الان ۶۵کیلوام..با ورزش و رژیم

ت عاقلی🤌

من معدم هیچ مشکلی نداشت فقط ب علت استرس شکمم درد میگرف دکتر بیشور الکی اندوسکوپی نادرست کرد از اون ب بعد معدم درس کار نکرد.

چن باری داروی اضطرابم خوردم زخم معده شدم فقط ب علت اشتباه دکتر

حالا فک کن بری زیر تیغ جراحی معده برش بزنن آدم زنده بمونه معجزس

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
2731

همین امشب داشتم به همسرم میگفتم تنها ارزوم اسلیو‌کردنه

اصلا راضی نمیشه

قدم ۱۶۰ و وزن ۸۲

حالم داره بهم میخوره از خودم

روز عروسیم ۵۵ کیلو بودم بعد از زایمان اول هم باز شدم ۵۵ ولی بعد از دومی دیگه وزنم بالا موند🤦🏼‍♀️

همون آني سابقم كه از ٨٩ عضو بودم...
سلام بستگی داره من جاری خواهرم انجام داده خوبه اما نوه عمو مامانم بعد دوماه کما یه هفته پیش فوت کرد ...

عزیزم میدونین علت مرگ چی بود آمبولی کرده؟ یا تشتی چیزی داشته 

اسم پزشکشون و میدونین

ت عاقلی🤌 من معدم هیچ مشکلی نداشت فقط ب علت استرس شکمم درد میگرف دکتر بیشور الکی اندوسکوپی نادرست ک ...

ان شاءا... بهترشی عزیزم..

اره فک کن معده ب اون گندگیو برشش میدن میکنن سایز یه موز باریک..هرجور فک کنی عقلانی نیس.چرا برای وزنای بالای ۱۴۰اینا خوبه چون جزء بیماریای با ریسک بالا محسوب میشه ولی دکترای الانم یه عدشون حریص شدن و مثلا ۸۰کیلورو عمل میکنن بخاطر پول..

2738

من دو تا از نزدیکانم انجام دادن

اتفاقی براشون نیفتاده موقع عمل

اما الان توان و انرژی و اعصاب گذشته رو ندارن و یکیشون دچار افت فشار میشه در حدی که چند بار میخواسته بمیره

اگه جای خوب بری خیر. دوست من چند سال پیش انجام داد بعدشم‌باردار شد زایمان کرد. همسایه مونم‌تازگیا ...

آنقدر نظرات مختلفه ادم میموه چکار کنه 

شما دکتر خوب سراغ دارین؟

قبلش فک نکنم.۹۰کیلو بود دکتر بهش گفت زیر۱۲۰عملت نمیکنم..انقد خورد شد ۱۳۶کیلو🫤رفت‌عمل کرد

چقدر حیف، کاش اون انرژی رو میزاشت سی کیلو کم می کرد. خیلیها انجام میدن شدنیه واقعا

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

فقط سبک زندگی سالم 

ورزش و پیاده روی مرتب و کم خوری  صبوری کنید لاغر می‌شید 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2706