2733
2734
عنوان

بعد از سه سال کاربریم رو پیدا کردم

213 بازدید | 20 پست

امشب یهو زد به سرم که عههه من با فلان خط چند سال پیش کاربری داشتم 

منتها اون خط روی گوشیم بود که دزد زد ولی رمز ورود رو یادم مونده بود

خیلی حس جالبیه وقتی تاپیک های قبلی ام رو نگاه میکنم🤣

الانم کاربری جدید دارم که به درخواست خودم برای درس تعلیق شده فکر کنم اینم باید تعلیق کنم تا یه مدت🥲

هرچه تبر زدی مرا،زخم نشد؛جوانه شد🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عاقل تر بی حوصله تر افسرده تر نا امید تر و تنبل تر  و صد البته چاق تر شدم

و قطعا با تجربه های بیشتز 

چ درسایی گرفتی از زندگی تو این سال ها؟ 

نمیدونم چرا دارم میپرسم ازت راسش ولی دوس دارم تجربه های مردم رو بدونم

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
و قطعا با تجربه های بیشتز  چ درسایی گرفتی از زندگی تو این سال ها؟  نمیدونم چرا دارم میپر ...

خب جونم برات بگه که

راستش چون الان یکمی افسرده و نا امیدم شاید تمام حرفام و برداشت هام درست نشده ولی قبلا یک کمی امید به آینده داشتم ولی الان احساس میکنم حتی اگه پولدار ترین و زیبا ترین آدم روی زمین باشم بازم حالم خوب نیست چون دنیا دیگه قشنگی هاش رو برای همیشه از دست داده

یاد گرفتم نباید از هیچ کسی تاکیید میکنم هیچ کس کوچیکترین انتظاری داشته باشی

یاد گرفتم تهش خودت برای خودت میمونی حتی پدر و مادرت هم وقتی نرسی و شکست بخوری ترکت میکنن

یاد گرفتم یک آدمی اگر قرار باشه تو زندگی تو باشه میاد،بلاخره میادش نباید اصراری برای بودن یا حتی نبودنش کرد 

و اینکه خب درسته دنیا زشته و بی روح .. اما ما محکومیم‌ به زندگی کردن پس بهتره یه ادم موفق افسرده باشیم تا یه شکست خورده افسرده

خب جونم برات بگه که راستش چون الان یکمی افسرده و نا امیدم شاید تمام حرفام و برداشت هام درست نشده ول ...

اووو چقدر جالب بود ...

پس بی دلیل نبود حسم که می‌گفت ازت بپرسم ...

آخه امشب منم ب ی نتیجه ای رسیدم 

قبلا فکر میکردم اگ مثلا خیلی پولدار شم یا خوشگل شم یا چی دیک خیلی خوشبختم 

اما الان فکر میکنم که ن ...

ینی راسش دیک مطمئنم ک هیچ چیز بیرونی حال آدمو عمیقا خوب نمیکنه 

آدم باید خودش از درون خوب باشه ...

و بله بله عزیرم هیچکس برات نمیمونه ن پدر ن مادر ن شوهر 

هیچکس 

غم انگیزه اما انگار واقعا ب هیچکس نمیشه امیدی داشت 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

و اینم بگم که من دوران افسردگیمو گذروندم و حالم بهتره 

ینی این حرفی ک میزنم از سر افسردکی نیست ...

ب نظرم تمام اتفاقات زندگی ی سرپوشه روی این حسه 

ازدواج . بچه دار شدن . سر کار رفتن 

فقط ی سرپوشه ک حس پوچی نکنیم 

البته من میگم میشه از این خس پوچی به همه رسید 

ب نظز من بلید زندگی کنیم 

زندگی قشنگه من دوسش دارم 

اما دیگر انتظار چیری رو نمیکشم 

و اینم بگم که من دوران افسردگیمو گذروندم و حالم بهتره  ینی این حرفی ک میزنم از سر افسردکی نیست ...

درسته واقعا همه چیز انگار یه بازیه و به قول شما یه سرپوشی هست که احساس پوچی نکنیم اما عمیقا که به زندگی فکر میکنم واقعا به پوچی میرسم .. امیدوارم منم این دوره رو بگذرونم

2706