2737
2734
عنوان

بچه ۱ماهم نمیخوابه😞

66 بازدید | 7 پست

ن روز خواب دارم ن شب شیرشو میدم عوضش میکنم آروغشم میگیرم ولی چندثانیه بعد انقدر خودشو کش و قوس میده ک بیدار میشه دیگه انقدر خسته میشم گاهی شیرشو ک میدم میترسم آروغشو بگیرم چون بیدار میشه زودی حتی نمیذاره قنداقش کنم

قطره دلدردم میدم ولی انگار ن انگار

هر دوساعت شیر میدم اگه شیر خوردم ولی نخوابید تا دوساعت بعدهی نق میزنه😣😣

پ. ن: شیر خشک میخوره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گهواره بزار..من دخترم 3سالشه تو گهواره میخابه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

عاشق کش و قوس بچه ام 🥰😍😂 خداااا خیلی قشنگههههه😍

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
2738