2733
2739

خیر

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نه ولی آدمی که انرژی هراش بالاست ناخودآگاه طرز رفتارش با همچین آدمی عوض میشه

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒

بله دیدم ک میبینی از ت کوچیک ترع ها اما اونجور ک با اون رفتار میکنن با منی ک مجردم نمیکنن🫤

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

برای کسایی هیچی برای مانور دادن ندارن و هیچی برای افتخار ندارن فک کنم بله

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
بله دیدم ک میبینی از ت کوچیک ترع ها اما اونجور ک با اون رفتار میکنن با منی ک مجردم نمیکنن🫤

دقیقا طرف ۴ سال از من کوچیکتره حرف دلمو زدی😂😂از وفتی شوهر کرده همه ی جور خاصی برخورد میکنن باهاس

دقیقا طرف ۴ سال از من کوچیکتره حرف دلمو زدی😂😂از وفتی شوهر کرده همه ی جور خاصی برخورد میکنن باهاس

هعی😞خدا

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

دیگه می دونن اون داره زندگی تشکیل میده ،خودش میشه صاحب خونه ،خودش باید تصمیم بگیره برای زندگیش 

به غیر اون یه بچه (شوهرش ) نفهم و دیوونه هم افتاده زیر دستش 

به علاوه کار های خونه و زندگی باید مواظب اون بچه باشه که خطا نکنه 

دیگه واقعا هم سخته زندگی متاهلی 

جایگاه اجتماعی رو بالا میبره؟؟؟ واقعا چ وضعشه😂😂

نمیشه گفت بالا میبره اما ادم بعد از ازدواج یک شخصیت مستقل پیدا میکنه از نظر اجتماع.‌ مثلا وقتی مجرد هستی و با خانواده زندگی میکنی اگه جایی برای مهمونی یا عروسی دعوت بشید طرف حسابشون پدر و مادره، به اونا زنگ میزنن، کارت به اسم اونا نوشته میشه اما بعد از ازدواج به خودت زنگ میزنند و دعوت می‌کنند، حالا ممکنه از دید بعضیها این افزایش احترام به نظر میاد

2706