2737
2734
عنوان

وای خدا الان من کجا برم دنبالش😭

825 بازدید | 34 پست

سلام امروز رفتم خرید از این بازارای هفتگی شهرمون بعد چون نزدیکیم هر جمعه بلا استثنا میرم امروز ی دستفروش جدید اومده بود ریخته بودن سرش لباس بچه داشت منم چند تیکه واسه بچه هام ورداشتم خدایی قیمتاش عالی و مفت بود پولش شد320تومن اتفاقا چون خوشم اومد ازکاراش پرسیدم دیگه هر هفته میاید ک گفت ن اینم جنس اخر مغازه بوده  کارتو دادم حتی رمزم گفتم بخدا قبضم بهم داد منتها عادت ندارم  قبضو نگاه کنم  همونجا پرت کردم کلانم2تومن تو کارتم بود گفتم مثلا اشتباهم کشیده باشه ک بیشتر نمیتونه بکشه حالا الان یهو موجودیمو دیدم1/700مونده گفتم خدایا من فقط ی کارت شد320 چرا انقد زیاد مونده رفتم گردش کارتمو گرفتم دیدم اصلا برداشت نکرده 😑😑بخدا عذاب وژدان گرفتم حالا من چطوری اون ادمو پیدا کنم جدیدم بود کسی نمیشناسدش میدونم 

لباسم تن بچه ها کردم ی حس بدی دارم 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

خوب ۳۰۰کشیده دیگه بیست تومن کمتر 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
با اون قبض برو بانک اش پیداش میکنن

قبضو پرت کرده

الان دیده از حسابش کم نشده

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       
2706