2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به هر کسی اعتماد نکنم

خدایا آغوشت را امشب به من می‌دهی؟                      برای گفتن چیزی ندارم 😔                                      می شود من بغض کنم تو بگویی:مگر خدایت نباشد که اینگونه بغض کنی...                                                 ومن آهسته گریه کنم.                                               می‌شود بگویم خدایا وتو بگویی :جانِ دلم.                   می شود بیایی؟ تمنا مبکنم.. 
2742

زمان خیلی زود میگذره... 

نگو این حرف یا این کار از این ادم بعیده ازهیچکس چیزی بعید نیست

فقط 47 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2738

با دیوار درد دل کن با موجود قادر به تکلم نه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706