2737
2734

پارسال کت گلگلی طرحدار مد بود با شلوار ساده........الانم میبینم.............حالا تا ببینیم تابستون چی مد بشه

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پارسال کت گلگلی طرحدار مد بود با شلوار ساده........الانم میبینم.............حالا تا ببینیم تابستون چ ...

منم دیدم همه سوزن دوزی میپوشن. یا کت کوتاه ساده با شلوار. منی که اینو نپوشیدم انگار خیلی بدتیپ بنظر میام

الان با وجود اینستا حس میکنم انگار اگر چیزی که مد نیست رو نپوشم شکل عقب افتاده ها میشم  و هرکس ...

عزیزم این حس رو توی تمام مون به وجود آوردن تا توی تله ی مصرف بیفتیم 

مردم هم یه جوری شدن اگه شکل جماعت نباشی بهت بد نگاه میکنن

انگار چشم ها به دیدن تفاوت دیگه عادت نداره

ماییم‌ که بی هیچ سرانجام خوشیم ...
2740
منم دیدم همه سوزن دوزی میپوشن. یا کت کوتاه ساده با شلوار. منی که اینو نپوشیدم انگار خیلی بدتیپ بنظر ...

من که همش پیره مردونه های داداشمو پوشیدم با شلوار جین  

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
من  امسال از بس مانتو و کت کوتاه تن همه دیدم دیگه حالم داشت بهم می‌خورد امروز رفتم یه مانتو بل ...

اینستا یه کاری کرده  حس میکنم اگه اون شکلی لباس نپوشم انگار خیلی قدیمی و داغونم و بقیه به روز و خوش تیپن من نه.

طبق مد پیش میرید ؟

بالا گفتم کل سال 1402 رو پیرهنهای داداشمو پوشیدم با شلوار جین و کتونی  

2706