2737
2739
عنوان

کیا منو یادشونه؟

673 بازدید | 58 پست

دوباره قراره برا بارداری اقدام کنم .اگه مثبت نشد مثل دفعه قبل میخوام هی تاپیک بزنم .لطفا منو همراهی کنید .یادمه ۷ سال قبل کل سایت دعام میکردن و دلشون برام میسوخت

ایشالا تاپیک بعدی که میزنی تاپیک مامان شدنت باشه😍🤲🏻🥹

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عکس و اسم کاربریتون رو یادمه اما جزییات یادم نیست

امیدوارم اینبار موفق بشین

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2728
2740
اون موقع که مامان شدم ۲۸ سالم بود الان ۳۵ تخمکامم کهنه شدن  خخخ ولی خودم صبورتر شدم

هرکسی صلاح زندگی خودش رو بهتر میدونه

ولی چون کاربر قدیمی هستم و کلی پست هات رو خوندم

دوس دارم اینو بهت بگم

تو الان عاشق پسرتی

همه رفاه مالی و عشق و توجهت رو وقف پسرت میکنی

چرا میخای یکیو بیاری که حداقل ۵۰ درصد این رفاه و عشق تو به پسرت رو بدزده

نکن عزیزم تو این دنیا تک فرزندی بهترین تصمیمه

2706