2737
2734

احتمالاً بزرگ‌ترین ترس از هوش مصنوعی هوش فوق‌العاده بالای آن است که باعث ایجاد بازتاب‌های رسانه‌ای بسیاری شده است. در آینده فناوری به جایی خواهد رسید که بتواند خودش را آموزش دهد و خودش پیشرفت و اختراع کند و بشریت به‌جای تبدیل‌شدن به نیرویی برای پیشرفت خود، خدمتگزار فناوری شود. به‌طورکلی این ترس وجود دارد که از یک جایی به بعد مغز ما دیگر نتواند با فناوری و هوش مصنوعی همراه شود؛ زیرا همه چیز خیلی سریع در حال تغییر و پیشرفت است.

همه این ترس‌ها در این واقعیت خلاصه می‌شوند که ما نمی‌دانیم هوش مصنوعی به کجا می‌رود و چقدر زود به آنجا خواهد رسید. فناوری، تغییرات شگفت‌انگیز و غیرمعمولی ایجاد می‌کند، چیزهایی که ما اصلاً فکرش را نمی‌کنیم.

زندگی فقط اونجاش که شخصیتمون از باب اسفنجی به اختاپوس تغییر کرد😐😂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

احتمالا نسل بشر رو منقرض میکنه

خداروشکر

انشالله هر چه زودتر بهتر

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2742

لذا هوش مصنوعی حرام است 

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره

دست خود انسانه

میتونه جلوش رو بگیره

اگر اون عقل نداشته بعضیا به کار بیوفته و بفهمن باید کنترل شده باشه این پیشرفت

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

من ک همیشع از هوش مصنوعی میترسیدم 

همیشه میترسم جای انسان و بگیره

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2738

تا این حدم نه داداش ولی میتونه خطرساز باشه خصوصا تو حملات سایبری و مالی

تا این حدم نه داداش ولی میتونه خطرساز باشه خصوصا تو حملات سایبری و مالی

الان دیگه هوش مصنوعیی وارد زندگیمون شده اجی تو‌گوشی هواپیما ماشین همه جا داره ازش استفاده میشه محدود

من ک همیشع از هوش مصنوعی میترسیدم  همیشه میترسم جای انسان و بگیره

ترست به جاس . میگیره 

الان دیگه هوش مصنوعیی وارد زندگیمون شده اجی تو‌گوشی هواپیما ماشین همه جا داره ازش استفاده میشه محدود

من پسرم هم جنسیم دادا 🤣🤣🤣🤣🤣

الان گوشیای پرچم دار به جای CPU که فقط برنامه های رو اجرا میکنه که بهش دستور دادن جاش NPU قراردادن که دارای هوش مصنوعیه و خودش بستگی به مکان و زمان برنامه ها و تنظیماتو تغییر میده

2706