2733
2734

تاخیر نماز از اوّل وقت به آخر وقت، مذموم است؛ لذا امام زمان (علیه‌السّلام) چنین شخصی را ملعون و دور از رحمت خدا دانسته است.

دوستان... من نمازم رو میخونم ولی خیلی اول وقت نیست اینجوریم نیست که ۱۰ دقیقه به اذان سریع بخونم..  ساعت ۲ ۳ میخونم سعی میکنم دقت داشته باشم  ... طبق حدیث بالا یعنی من تاخیر در نماز میکنم؟؟ نماز رو سبک میشمارم؟؟🥲

🌱🫂Softly , I become endless, in you 

تا بیست دقیقه برای نماز صبح و یک ساعت بعد ظهر مغرب رو شنیدم میگن اول وقت حساب میشه.

بعد اسی خب تو که می‌خونی ، همون با صدای اذانی که می‌شنوی برو وضو بگیر بخون..

خیلی بهتره 

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نه چون درسته اول وقت نمیخونی ولی  آخر وقت هم نمیخونی 

منظور این روایت کسی هست که همیشه همیشه نمازش رو در آخرین وقت مجاز میخونه

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
تا بیست دقیقه برای نماز صبح و یک ساعت بعد ظهر مغرب رو شنیدم میگن اول وقت حساب میشه. بعد اسی خب ت ...

قبلا سر وقت میخوندم ولی الان ماه رمضونه منم از گرسنگی کلافه ام و نمیتونم تمرکز کنم😥

🌱🫂Softly , I become endless, in you 
2740
قبلا سر وقت میخوندم ولی الان ماه رمضونه منم از گرسنگی کلافه ام و نمیتونم تمرکز کنم😥

شما اینجوری حس می‌کنی که تمرکز نداری،

القا شیطانه..

سعی کن مثل همون عادت خوب قبلیت پیش بری..

خدا ازت قبول می‌کنه..🙂

قشنگی نماز همینه که باید اول وقت خونده بشه وگرنه مثل نون بیات میشه.

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم...