2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من صورتی رو داشتم ازش راضی بودم ابی رو الان دارم اونم راضی هستم

معمولیش برای من زیاد پوشش دهی خوبی نداره اما سفیدش پوشش دهیش عالی بود هیچ چیزی رو صورتت معلوم نبود 

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2742

من بی‌بی کرم گارنیر دارم روشنه با اس پی  اف ۵۰

واقعا راضی ام

فکر کنم ۱۴۰ خریدم قبل عید،مهمونی رفتنی میزنم یه کوچولو میزنم کاور بالایی داره اصلا هم عرق نمیکنه یا چروک چروک نمیشه

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕
2740

منم  سی سی کرم فارماسی دارم راضیم خیلی طبیعیه.هروقت میزنم همه میگن پوستت خوب شده به خیالشون پوست خودمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
منم  سی سی کرم فارماسی دارم راضیم خیلی طبیعیه.هروقت میزنم همه میگن پوستت خوب شده به خیالشون پوس ...

چند تومنه؟ ببخشید عرق نمیکنه ؟ نمیماسه؟ دست و مقنعه رنگ نمیگیره؟ چروک و لکا رو پوشش میده ؟ 

من بی بی فارماسی دارم عالیه میخام سی سی شم بخرم 

کدوم شمارش برای پوست رنگ متوسط که نه تیرس نه روشن و سفید خوبه؟ شماره یک خیلی روشن و سفید میکنه پوستو؟ شماره دو رو بگیرم؟ داروخانه ها دارن؟ 

کدوم شمارش برای پوست رنگ متوسط که نه تیرس نه روشن و سفید خوبه؟ شماره یک خیلی روشن و سفید میکنه پوستو ...

ببین واسه رنگش تست کن من شماره دو گرفتم پوستم روشنه 

از لوازم آرایشی گرفتم اگه پوستت چربه سی سی بخر اگه خشک یا مختلطته بی بی بخر من اون روز ک خریدم سی سی تموم کرده بود وگرنه میخریدم 

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
چند تومنه؟ ببخشید عرق نمیکنه ؟ نمیماسه؟ دست و مقنعه رنگ نمیگیره؟ چروک و لکا رو پوشش میده ؟ 

من خیلی وقته نخریدم،چون باردارم زیاد استفاده نمیکنم.رو صورت من که نمیماسید .پوستم تقریبامختلط هست  چرب نیست.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2706