2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مهمونا ۲۸ نفر هستن؟

خب لازم نیست برای ۲۸ تا درست کنی چون همه که سوپ نمیخورن کلا سوپ کم خورده میشه

بنظرم برای ۱۵ نفر کافیه 

من خودم دستورپختشو تو گوکل میزنم مثلا اگر مقدار مواد رو برای ۵نفر نوشته من خودم برای ۱۵ نفر ۳ برابر مواد میریزم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من با قاشق میریزم هفته پیش دوبار مهمون داشتم هر دفعه ۳۰ نفر دفعه اول ۳۰ تا قاشق جو ریختم خیلی زیاد ا ...

به نظر من کمه، من برای هر چهار تا پنج نفر یه لیوان فرانسوی جو میزارم هویج رو هم چشمی میریزم خیلی پر هویج درست نمیکنم

من با قاشق میریزم هفته پیش دوبار مهمون داشتم هر دفعه ۳۰ نفر دفعه اول ۳۰ تا قاشق جو ریختم خیلی زیاد ا ...

ماشاءالله بهتون خدا قبول کنه عزیزان میشه کمکم کنی اولین باره دارم مهمونی زیاد میدم 25 قاشق غذاخوری کافیه ینی؟چقدر هویج میریزی؟؟امیشه بگی برای ۲۸نفر چقدر لپه برا قیمه بپزم؟؟

به نظر من کمه، من برای هر چهار تا پنج نفر یه لیوان فرانسوی جو میزارم هویج رو هم چشمی میریزم خیلی پر ...

نه من جو زیاد باشه خوشم میاد پس جوش برا۵ نفر یه استکون میریزم ...برا قیمه ۵نفر چقدر لپه میریزی؟؟

2738
مهمونا ۲۸ نفر هستن؟ خب لازم نیست برای ۲۸ تا درست کنی چون همه که سوپ نمیخورن کلا سوپ کم خورده میشه ...

ولی من چند بار این روش رفتم غذا زیاد اومده دعوا کردیم با همسر جان خخخخ

نه من جو زیاد باشه خوشم میاد پس جوش برا۵ نفر یه استکون میریزم ...برا قیمه ۵نفر چقدر لپه میریزی؟؟

من قیمه هامو بروجردی درست می کنم با گوشت که یه بار چرخ شده و نسبتا کم لپه دوست دارم برای سه نفر خودمون نصف استکان می ریزیم، اخرش هم گوجه براش جدا سرخ می کنم 

ماشاءالله بهتون خدا قبول کنه عزیزان میشه کمکم کنی اولین باره دارم مهمونی زیاد میدم 25 قاشق غذاخوری ک ...

لپه برا قیمه پنج لیوان فرانسوی کافیه ب نظرم اگه میترسی کم بیاد شیش تا بریز 

2706