2733
2739
عنوان

سوال

119 بازدید | 14 پست

آقا من معده درد شدم امشب به خاطر فشار عصبی

بعد می دونم که این فشاره قراره ادامه پیدا کنه(کلا شرایط دارو خوردنم ندارم)

بعد اینشکلیه که اگه روزه باشم و ناراحت بشم(حتی مقدار کم)کلی درد می گیره معدم

الان با این شرایط بنده اجازه دارم یه روز روزه نگیرم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تشخیصش به عهده مکلف که شما باشی هست ما نمیتونیم نظر بدیم 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2742
معده درد جزو بیماریاییه که نباید روزه بگیری  اول بدنت باید سالم باشه برای روزه که روزه بهت واج ...

واقعا؟

آخه مطمئن نیستم در حال حاضر نه ولی فعلا خیلی حال روحی خوبی ندارم

می ترسم دوباره ناراحتیم بزنه بالا و درد بگیره

2740
واقعا؟ آخه مطمئن نیستم در حال حاضر نه ولی فعلا خیلی حال روحی خوبی ندارم می ترسم دوباره ناراحتیم بز ...

ارع عزیزم از مرجع تلقیدتم حتما بپرس من خودم به این چیزا اعتقاد ندارم ولی مادرم بخاطر مادرم تحقیق کردم روزه اگر به بدن صدمه وارد کنه مشکلی نیست نگیری ولی وقتی سلامتتو بدست اوردی باید قرضتو بدی 

تا جایی که من میدونم شما اول باید با یه پزشک معتقد به روزه مشورت کنید تا ببینی بیماری شما با گرسنگی بدتر میشه و به بدنت آسیب میرسه یا ربطی نداره، بعدش تصمیم بگیری گلم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706