2733
2739
عنوان

چقدر اینستاگرام

210 بازدید | 22 پست

چقدر اینستاگرام بده.از وقتی اینستامو حذف کردم آرامش دارم.۴روزه حذفش کردم

وقتی آدم نصبش میکنه هی وسوسه میشه پست و استوری بذاره هی با بقیه رقابت کنه.زندگی دوستا یا کلا بقیه مردمو آدم می بینه افسرده میشه و باخودش مقایسه میکنه.

مثلا من ۲۹سالمه مجردم.معلم هستم وقتی می بینم همکارام که از خودم کوچکترن هی از نامزدشون یا بچه شون استوری میکنن حسرت میخورم.اصلااااا ادم بدجنسی نیستم.خیلیی خیرخواهم ولی خواه ناخواه ادم حسرت میخوره.

یامثلا چهره های خیلیییی خوشگل و بی نقص بقیه را می بینم غبطه میخورم.کلا محیطش افسردگی میاره

من خودم عکس خیلیی از خودم و کلا شغلم وتدریسم میذاشتم اینستا.چهرم خیلیی معصوم و بیبی فیسه.ظریفم به گفته بقیه.خواستنی ام اما خیلیییی خوشگل نیستم

چند روزه حذف کردم عالیههه روحیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ذات حسود داری انگار. از اون حرفت که گفتی رقابت کنم فهمیدم

من روم هیچی تاثیر نمیزاره به ما چه طرف خوشه یا غمگینه‌.

بیشتر کیف میکنم کلیپا اینستا یا استوریا بچه ها میبینم. خودم اصلا نه پروف دارم نه استوری میزارم

2738

خوب کاری کردی

هرچی باعث میشه حالت بهم بریزه را حذف کن

ولی من تاحالا هیچ تاثیری روم نذاشته

پست و استوری هم خییییییلیییییی کم میذارم

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹

چندین ساله اینستا دارم فقط شوهرمو فالو دارمو چندتا دکتر و انلاین شاپ و پیج رژیمو ورزش ن استوری ن پست از خودم همه مناسبتام جشن میگیریم بیرون رفتنو مسافرتم سرجاش 😐تحت تاثیرم اصلا قرار نمیگیرم حسرت بخورم   بنظرم استفاده از اینجور برنامه ها ب طرف بستگی داره

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2706