2737
2734

آقا این دخترک من یه مدته رفته توی فاز آشپزی . اونم نه غذاهای معمول .فقط چیزهایی که توی کانال های آشپزی می بینه .حالا بماند که هر روز یه سفارش خرید لوازم اون غذا رو  داره . تمام قابلمه ها و ماهی تابه های منو به فنا داده    خودش هم ظرفا و  قابلمه هاشو نمیشوره    هر شب  دو سه تا قابلمه و ماهی تابه ی ته گرفته و  به مرز کربن رسیده روی سینک میذاره و در میره     

امروز به قابلمه هایی که دیشب  به امید من رها کرده دست نزدم .ببینم شب میخواد چی کار کنه    

...

😂😂😂اخيييي خوبه كه

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین بودم 

مامانم دیگه نمیزاره آشپزی کنم 

هر چی میگم بابا من 19 سالم شده چهار روز دیگه باید شوهر کنم میگه غذا های فانتزی نمیخاد درست کنی خودتو خسته می‌کنی آشپزخونه رو بهم میریزی ظرفاشم برا من می‌زاری میری 😂

2742
2738
من یدونه دختر بودم مدیون مادرم هستم که منو باز گذاشت آشپزی کنم یاد بگیرم الان یک آشپز ماهر هستم که ک ...

منم تشویقش میکنم  ولی له شدم از بس ظرف اضافه و سوخته جداگانه شستم   

...
 عزیزم     آخ گاز رو نگم که هر روز پر روغن میکنه      

من اگه یه تخم مرغ درست میکردم و چند روز بعدش روغن تموم میشد میزاشتم تقصیر من که روغن زیاد ریختم و تمومش کردم 😐😐😐 فقط واسه اینکه نرم سمت گازش🤣 خداروشکر الان خودم آشپزخونه دارم و شیوه مامانمو پیش گرفتم🤣🤣🤣🤣🤣

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
2706