2737
2739
عنوان

به یه سوال اعتقادی بر خوردم

402 بازدید | 60 پست

من تا ۲۶ سالگی به خدا اعتقاد داشتم نماز میخوندم و روزه میگرفتم تا اینکه زخم معده گرفتم دیگه روزه نگرفتم و فقط نماز میخوندم بعد تو فامیل همه مسخره میکردن میگفتن این چرت و پرت ها چیه در میاری و خدا الکیه و محمد یه کتاب الکی داده دست مردم و منم مخالفت میکردم یعنی در حدی شده بود جواب سلامم رو نمیدادن منم نماز و حجاب گذاشتم کنار کامل ولی الان یه سوال برام پیش اومده که آیا خدا وجود داره میدونم الان همتون کلی دلایل میارید ولی من دنبال یه دلیل علمی و که ثابت میکنه هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دلایلم درخور این سایت نی میترکم😬

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740

عزیزم یه سایتی هست تو نت سرچ کن مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی رفتی داخلش گزینه اعتقادی رو بزن میتونی چت کنی باهاشون جواب میدن، نظر خودم رو بخوای معلومه که خدا هست تو تک تک لحظه ها میتونی حسش کنی و اما کار خودت خیلی اشتباهه که به خاطر بقیه اعتقادات رو کنار گذاشتی، زندگی پس از زندگی رو هم اگه میخوای ببین

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2706