2737
2734
عنوان

چجوری تحمل سختی کشیدنو ببرم بالا

109 بازدید | 9 پست

من کنکور دارم و حاضر نیستم این چند ماه آخرو ک خیلیا  نخوندن شروع میکنن و بهترین رتبه رو میارن ب خودم سختی بدم هعی امروز فردا میکنم😭😭پایبند ب برنامه نیستم حالم از درسا داره بهم میخوره زده شدم همش گریه میکنمم

منم

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

از منی که یه زمانی مثل تو بودم بشنو 

سخت ترین جاش اونجاست که همکلاسی هات رو میبینی که دارن آرزو هاشون رو زندگی میکنن و تو بخاطر اینکه یادت نیاد توی اینستا هم فالو شون نمیکنی

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

سلام این سوال رو بارها بارها بارها از آدمای مختلف شنیدم بله هنوز امید هست چون این آدما اینقدر نگرانن که نمیخونن معمولا بعدشم باید برن سر جلسه. حالا اگه بین این همه آدم که دو دل هستن و نمیخونن ، یکی بخونه چی میشه؟ از همشون میوفته جلو و به کسایی که خوب میخونن نزدیک میشه. ! درس های که علاقه دارید بخونید روزی ده دقیقه بخونید پاشید اگه دوست نداشتید روز بعد ده دقیقه بخونید یکی دوروز که عادت کردید بعدش نیم ساعتش کنید.  نیم ساعت که وقتی از کارهای دیگتون نمیگیره؟

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
از منی که یه زمانی مثل تو بودم بشنو  سخت ترین جاش اونجاست که همکلاسی هات رو میبینی که دارن آرز ...

استارتر

این خیلی جامع و قشنگه

گوش کن و سعی خودتو بکن

فقط خودتی که جایگاه اجتماعی خودت و بچه هات رو در اینده میتونی مشخص کنی

دست خودته

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738

متوسل بخدا و کنترول ذهن  با نماز اول وقت و سحر خیز بودن مطالعه و با خواندن دعا و قران با معانی فارسی  که بهتر قابل درک هستش  تا آرامش برسی 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞