2733
2734
عنوان

مامانم پسراشو بیشتر دوس داره

382 بازدید | 56 پست

مامانم پسراشو و نوه های پسریشو بیشتر دوس داره 

خیلی فرق می‌ذاره بین منو پسراش 

به اونا خونه داده ماشین داده 

ولی به من که چندین ساله مستاجرم حتی یک سال هم خونشو نداد حتی گفتم اجارشو میدم بازم نداد ولی به پسراش خونشو ده سال رایگان داده دوتا برادر دارم به هردو خونه داده  

واسه نوه های پسریش دوچرخه نو خرید واسه پسر من دست دوم خرید 

همیشه پسرمنو دعواش می‌کنه میزنه ولی به اونا ازگل نازک تر نمیگه

همیشه میگه نوه های پسری مال خودمه ولی پسر منو میگه بچه مردمه

خیلی دلم از مامانم پره ولی نمیتونم چیزی بگم بهش میگم احترامشو نگه دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
احترام نگه دار ولی فاصله بگیر البته این تفکرو توی خیلی افراد از نسل قدیم دیدم

همیشه باخودم میگم خدا نکرده اگه مریض بشن من نمیرم بهشون برسم همون پسراو عروسش برن 

نه بابا چندین بار فاصله گرفتم نرفتم خونش اصلا به روی خودش نیاورد

متاسفانه این تو فرهنگ ایرانی ها نهادینه شده 

کاریش نمی تونیم بکنیم 

سخته ولی باید کنار بیایم 

مادربزرگم همین شکلی بود مادرم پسری نداره همیشه حرف می‌شنوه حتی از خواهرانش 

2738
کپی بابای منه بچه دختراش اصلا براش ارزش ندارن   فقط زن پسر   و بچه پسرش  راضی هست ک ...

هیییی من هربار که دلم ازشون می‌شکنه یه اتفاقی براشون نیفته یا دست بابام می‌شکنه یا مامانم مریض میشه همش می‌خوام بهشون بگم آه کنه ولی باز میگم ای کاش ازشون ناراحت نمیشدم

بابای من مریض شد    کلا ما دخترا بهش می‌رسیدیم      ولی زن داداشم حتی نگاهش ...

دقیقا همینطوره هربار که مریض میشن آنقدری که من بهشون میرسم پسراش انگار نه انگار ولی بعد که خوب میشدن یادشون می‌رفت همه چی 

متاسفانه این تو فرهنگ ایرانی ها نهادینه شده  کاریش نمی تونیم بکنیم  سخته ولی باید کنار ب ...

فرهنگ اشتباهی هست 

تاموقعی که زنده هستن اینطوری فرق می‌ذارن بعدم که خدانکرده بعداز 120سال طوری بشه بازم ارث پسر دوبرابره پس همون بهتر که بریم بمیریم

فرهنگ اشتباهی هست  تاموقعی که زنده هستن اینطوری فرق می‌ذارن بعدم که خدانکرده بعداز 120سال طوری ...

واقعا اشتباه هست در این شکی نیست

ولی متاسفانه توی نسل الان هم همین شکل هست 

من خودم به معنای واقعی خوشحال شدم بچه ام پسر شد 

چون یکی بهم گفت بود برو دکتر مثل مادرت دختر زا نباشی 

و اینکه خوشحال شدم یه دختر به این دنیا نیاوردم تا بهش ظلم بشه

من بهشون گفتم     که باید اون دنیا جواب دل دخترات بدی گفت   ول کن   ب ...

منم ازشون راضی نیستم بله تو قرآن اومده که ارث پسر دوبرابر هست ولی کجای قرآن اومده که تا وقتی زنده هستن باید بین پسر و دختر فرق گذاشت 

واقعا اشتباه هست در این شکی نیست ولی متاسفانه توی نسل الان هم همین شکل هست  من خودم به معنای ...

من خداروشکر هم دختر دارم  هم پسر     به خداوندی خدا هنوز نشده بینشون   فرق بزارم      که پسر برام  باارزش تر باشه یا دختر      

2706