2733
2734
عنوان

شغلی که توش پر پولههههه

169 بازدید | 16 پست

بچه ها این شغل ارز دیجیتال و فارکس و این چیزا چ طوریه؟از کجا باید یاد گرفت پولش میگن خوبه اره؟بکم راهنمایی کنید یکی از آشناهای ما ۵۰میلیارد سود کرده خیلییییی ذهنم درگیر شده بیاید صحبت کنیم راجبش مطمعنم خیلی خوبه

واسم دعا کنید به حق زهرا و امام حسین و امام رضا حاجتمو بگیرم دلم شاد بشه سجده شکر کنم من زود زودددد حاجت روا میشم اینو مطمعنم حاجت روا شدم اول میرم مشهد مقدس اونجا تاپیک میزنم برا تک تکتون دعا میکنم به نیتتون نماز میخونم اینو قول میدم تا محرم حاجت روا بشم خیللیییی زودترش تو مراسم امام حسین نذری ببرم و چند شب چایی پخش کنم برای مهمانانش❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🥹🥹🥹🥹🥹برام دعا کنید صلوات بفرستید برام ازتون میخام برام خیلی دعا کنید برای همتون جبران میکنم خدایا حاجتمو بده قول میدم به تک تک عهد هام وفا کنم ی حسین یا رضا یا دستبندمو یا به مبلغ تنها دستبندم هزینه شو هدیه میکنم به حرم امام رضا و امام حسین نگه دارم باشید تنهام نذارید دلمو شاد کنید زندگیم رنگ و بوی غم گرفته رنگ و بوی خوشی رو بهم بدید همه چیو میسپارم بهتون❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید بری کلاس و دوره هاشو ببینی با علم وارد شی

مشابه بورس هست . 

حالا نه بورس ایران. بورس خارج از ایرانه 

.

همونطور که میتونی درآمد داشته باشی عینه چی میتونی ضرر کنی 

علمشو داشته باشی و هیجانی نباشی اوکیه

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2742
ترید. اول اینکه ی سرمایه میخاد که حالا مقدارش مهم نیست. باید کامل یاد بگیری و از جای معتبر و هزینه کنی . توی چند ماه اول افت و از دست دادن پولت رو باید بشینی و نگاه کنی ولی اگه بتونی قلقش. رو یاد بگیری سودش واقعا خوبه . ولی به عنوان شغل اصلی نمیشه نگاهش کرد
واسه داشتن چیزی که تا به حال نداشتی، باید کسی باشی که تا به حال نبودی .
2740
باید بری کلاس و دوره هاشو ببینی با علم وارد شی مشابه بورس هست .  حالا نه بورس ایران. بورس خار ...

خب اولش با ی پول الکی اسمسو نمیدونم انگار یاد میگیری بعد پول واقعی میذاری اره؟خب ضرر داره ینی ممیشع وقتی ب ضرر خوردی سهامتان نفروشی بذاری گرون شه میشه معرفی کنی آشنا تو یا کسی ک وارد باسه من یاد بگیرم

واسم دعا کنید به حق زهرا و امام حسین و امام رضا حاجتمو بگیرم دلم شاد بشه سجده شکر کنم من زود زودددد حاجت روا میشم اینو مطمعنم حاجت روا شدم اول میرم مشهد مقدس اونجا تاپیک میزنم برا تک تکتون دعا میکنم به نیتتون نماز میخونم اینو قول میدم تا محرم حاجت روا بشم خیللیییی زودترش تو مراسم امام حسین نذری ببرم و چند شب چایی پخش کنم برای مهمانانش❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🥹🥹🥹🥹🥹برام دعا کنید صلوات بفرستید برام ازتون میخام برام خیلی دعا کنید برای همتون جبران میکنم خدایا حاجتمو بده قول میدم به تک تک عهد هام وفا کنم ی حسین یا رضا یا دستبندمو یا به مبلغ تنها دستبندم هزینه شو هدیه میکنم به حرم امام رضا و امام حسین نگه دارم باشید تنهام نذارید دلمو شاد کنید زندگیم رنگ و بوی غم گرفته رنگ و بوی خوشی رو بهم بدید همه چیو میسپارم بهتون❤️❤️❤️❤️❤️❤️
اولش خیلی پول باید به گ... بدی تا یاد بگیری یکی میشناسم سال اول ۶۰۰میلیون ضرر کرد اما الان به سود د ...

الان میشه معرفی کنید من آموزش بیینم خب اولش حتما ضرر دارع؟نمیسه سهامتو نفروشی وقتی میاد پایین تا بره بالا

ولی ممکنه کلا ورشکست شی . و بعدش پول زیاد هم‌میخواد واس سود بالا تو زمان کم 

کلا ۱۵۰ نومن دارم کل داراییمه😂

الان میشه معرفی کنید من آموزش بیینم خب اولش حتما ضرر دارع؟نمیسه سهامتو نفروشی وقتی میاد پایین تا بره ...

معرفیت که نمیتونم بکنم به اون شخص 

اما اولش واقعا قلق کار دستت نیست طول میکشه تا یاد بگیری برا همین ضرر میدی 

خنثی
2706