2737
2739
عنوان

دروغ ۱۳ 😒😒

118 بازدید | 12 پست

آقا ما چی کار کنیم شما دست از سر این فرهنگ ایرانی زخم خورده بردارید؟!

هر روز یه جور ضربه می زنین به فرهنگ اصیل ایرانی 

یه روز ولنتاین 

یه روز دروغ ۱۳(دروغ آوریل😏)

یه روز کریسمس 

یه روز هالوین!

تو رو خدا چیزی که متعلق به شماست رو دوست داشته باشید♡

😊اینچیزا چیزایی هست که دلی هست و هر کسی بخواد انجام میده 

شما دوست ندارید خب انجام ندید کسی زورتون نکرده 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😊اینچیزا چیزایی هست که دلی هست و هر کسی بخواد انجام میده  شما دوست ندارید خب انجام ندید کسی ز ...

می دونی

بهترین راه برای نابود کردن یه جامعه

اینکه قانعش کنی خودش خودشو نابود کنه

فرهنگش،جووناش و هر چیزی که بهش مربوطه

می دونی بهترین راه برای نابود کردن یه جامعه اینکه قانعش کنی خودش خودشو نابود کنه فرهنگش،جووناش و ...

بخوایم نخوایم باید قبول کنیم عقاید متفاوت هست!

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
موافقم البته فقط موارد غربی رو رو اسم بردی

می دونی

یه سری مسائل مربوط به دینه

من اونا رو کاری ندارم تو دینتو با عقلت انتخاب می کنی واقعا خیلی اهمیت نداره مال کجا باشه

ولی فرهنگ خودتو نباید فراموش کنی

2740
والا بخدا دست بردارین از فرهنگ اصیل ایرانی، جشنای عربی رو هم انقدر باشکوه برگزار نکنید

اصلا اینایی که من می گم مربوط به دین نیست

شما یهودی مسیحی مسلمونی باشه جشنای مربوط به اونو اجرا کن ولی فرهنگ خودتو فراموش نکن

تو فرهنگ ما خیلی چیزا قاطی شده، باید نگران همشون باشیم

به این قائلم(قاعلم)[املام ضعیفه ببخشید]

که دین نمی تونه با حس ناسیونالیستی قاطی بشه

دین سبک زندگی توعه

ولی قبول دارم که با اسم دین به نابودی همین فرهنگ ایرانی پرداخته شده

معمولا می پذیرم ولی اینجا یکمی سخته

بله ممکنه برای بعضیا سخت باشه