2733
2739
عنوان

تفاوت بارداری اول و دوم

161 بازدید | 9 پست

تو بارداری اول یه خط تیره به صورت  عمودی از بالا تا پایین درست  وسط شکم وجود داشت

ولی تو دومی نه 

این بخاطر اینه عضله های شکم شل میشن تو دومی  که به‌ وجود نمیاد؟ 

یا به جنسیت ربط داره ؟؟

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برا من سر ۲تاش بور

طبیعی فک کنم و همه دارن

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم میشه بگی علایمت چی بود؟

♥لطفا♥درحقم دعاکنیدمعلم شم♥ اخراردیبهشت آزمون دارم دعاکنید امسال اول مهر توشهرموردنظرم معلم شده باشم   ان شا الله اجرتون باخدا وسیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
2742

بستگی به هورمون های خود ادم دراره به چیز دیگه ای ربط نداره

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
بستگی به هورمون های خود ادم دراره به چیز دیگه ای ربط نداره

عزیزم من دیروز موعدم بود زود ب زود گشنم.میشه مخصوصا نیمه شبهاو دیشب معده درد داشتم و کمی حالت تهوع(فقط حالتش) و سردرد شدید. و دنبالچه مم گاهی درد میگیره نمیدونم اینا علایم بارداری یانه

♥لطفا♥درحقم دعاکنیدمعلم شم♥ اخراردیبهشت آزمون دارم دعاکنید امسال اول مهر توشهرموردنظرم معلم شده باشم   ان شا الله اجرتون باخدا وسیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
2740
عزیزم من دیروز موعدم بود زود ب زود گشنم.میشه مخصوصا نیمه شبهاو دیشب معده درد داشتم و کمی حالت تهوع(ف ...

اینقد زود تهوع نمیاد سراغ ادم اکثرا از شش هفته شروع میشه یعنی دو خفته بعد از تاخیر پریودی

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
اینقد زود تهوع نمیاد سراغ ادم اکثرا از شش هفته شروع میشه یعنی دو خفته بعد از تاخیر پریودی

آره میدونم. حالتش بود فقط اونم فقط دیشب بود