2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوتا اولی به فاصله 2 هفته یعنی در مدت 14 روز بعد از یکماه سومی
روز 1 آمپول اول
روز 14 آمپول دوم
روز 45 آمپول سوم
مصرف منیزیوم و ب کمپلکس بسیار مهمه چون این منیزیوم، ب2 و ب3، فعال‌سازهای ویتامین دی هستن و بدون مصرف اونها عملا ویتامین دی تاثیر چندانی نداره فقط در آزمایش  ویتامین دی بالاست، چون آزمایش ویتامین دی غیر فعال رو نشون میده نه فعال

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.
تو پریودی میشه زد یا تموم‌شم بعد بزنم‌امپوا

هیچ مشکلی نداره می‌تونید تزریق کنید، ولی سطح ویتامین‌دی بایدکمتر از  10 باشه که نیاز به تزریق 3 آمپول داشته باشید،سطح ویتامین دی رو چک بکنید.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.
دوتا اولی به فاصله 2 هفته یعنی در مدت 14 روز بعد از یکماه سومی روز 1 آمپول اول روز 14 آمپول دوم رو ...

من آزمایش دادم تیر پارسال باید ۱۰۰ بود ویتامین دیم بود ۱۰ دوتا آمپول زدم دو هفته ای یکی ولی خیلی بی حالمو اینا روزی یه قرص دوز ۱۰۰۰ بخورم مشکلی نداره؟

2740
دوتا اولی به فاصله 2 هفته یعنی در مدت 14 روز بعد از یکماه سومی روز 1 آمپول اول روز 14 آمپول دوم رو ...

من دیشب بدونه امپول ویتامین دی زدم الان از صبح سر زانوهام گرفته حالت خاب رفتگی پا ک هممون تجربه کردیم داره دوتا زانوهام کسایی که ویتامین دی زدن تا حالا شده واسشون این اتفاق

من دیشب بدونه امپول ویتامین دی زدم الان از صبح سر زانوهام گرفته حالت خاب رفتگی پا ک هممون تجربه کردی ...

اها یدونه؟ نمیدونم من اینجوری نبودم عزیزم ولی فکر نکنم خطرناک باشه

2706