2733
2734
عنوان

کیا ماه هشتن هنوز سیسمونی نخریدن

110 بازدید | 11 پست

من هنوز نخریدم 

بنظرتون میشه رفت چرخید؟ 

خیلی هم سبک نیستم

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

اينترنتي سفارش بده

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من آخر هشت هستم 

هنوز چیزی نگرفتم 

البته یه چیزایی از سیسمونی بچه اولم هست 

ولی لباس و یه وسایل جدید باید بگیرم 

منتظرم برم سونو که خیالم راحت بشه😕

آنومالی که گفت دختر 

هفت ماهگی گفتن پسر 

موندم کدوم درست بوده 

هر چند هفت ماه بزرگ هست دیگه 

اما گفتم منکه باید سونو بدم 

حالا بمونم که اون یکم شکّم هم برطرف بشه

من آخر هشت هستم  هنوز چیزی نگرفتم  البته یه چیزایی از سیسمونی بچه اولم هست  ولی ...

وای خدا 😃 از دست دکترا 😬 خیلی باحال بود 

ولی وقتی دومیو گفتن پسره احتمال زیاد همینه

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
من آخر هشت هستم  هنوز چیزی نگرفتم  البته یه چیزایی از سیسمونی بچه اولم هست  ولی ...

ماه هشت سونو وزن  جنین میری؟

2738

منم ماه هشتم. البته بیشترشو ماه 7 خریدم ولی خیلیا اونجا بودن که ماه هشت و نه اومده بودن خرید. می تونی. اگه تهرانی برو یه جایی مثل آقابزرگ که همه چیز داره. راحت یه روزه همشو بخر و بیا. 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ماه هشتم. البته بیشترشو ماه 7 خریدم ولی خیلیا اونجا بودن که ماه هشت و نه اومده بودن خرید. می تون ...

بسلامتی مبارکه🤱🏻😍♥️

اره هفته بعد میرم اقا بزرگ 

خدا کنه ک راحت بچرخم 

مرسی گلم 🌹

بسلامتی مبارکه🤱🏻😍♥️ اره هفته بعد میرم اقا بزرگ  خدا کنه ک راحت بچرخم  مرسی گلم 🌹

به شادی عزیزم. فقط یه توصیه بهت بکنم اگه آقابزرگ میری روز تعطیل نرو ترجیحا، ولی اگه رفتی صبح برو، مثلا 9.5 تا 10 دیگه اونجا باش. چون جمعه ها و روزای تعطیل از ساعت 12 به بعد خیلی شلوغ میشه و نمیتونی راحت بچرخی. ولی قبلش عالیه. با خیال راحت میتونی همه چیزو ببینی و خیلی هم خوب راهنمایی می کنن فروشنده هاش.

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به شادی عزیزم. فقط یه توصیه بهت بکنم اگه آقابزرگ میری روز تعطیل نرو ترجیحا، ولی اگه رفتی صبح برو، مث ...

مرسی عزیزم از راهنماییت 

چ خوب شد ک گفتی چون واقعا میخوام راحت خرید کنم 

تشکر گلم 😍😍😍