2737
2739
عنوان

دوس پسرم پدر مادر نداره

953 بازدید | 68 پست

الآن 1ماه رلیم دوس پسرم پدر و مادر نداره خونه رو ترک کرده و الان خونه مجردی با رفیقاش داره زندگی میکنن میگ اگر امدم خاستگاری قبولم میکنی خونشم سال دئگ میخاد بگیره پسر خوبیه دوسش دارم بهش یروز گفدم بیمارستانم گف میخای بیام پیشت بمونم من و اون خیلی همو دوس داریم 

خب مشکل چیه؟

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

پدر مادرش کجان؟

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بیشتر بگو تا بگیم چه کنی 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
2738
2706