2752
2734
عنوان

دوس پسرم پدر مادر نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 68 پست

منم‌ نامزدم مادرش فوت شده و پدرش و زن پدرش اصلا بفکرش نیستن اما اینم بگم زندگی با این افراد خیلی سخته باید قید خیلی چیزارو بزنی

تازه وارد نیستم‌ کاربری قبلیم تعلیق شد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همین که از روی رابطه یک ماهه میگی خوبه و دوستت داره، نشون دهنده بی تجربگیته. 

این که تعارف اونو نشون دهنده دوست داشتنت دیدی، نشونه کمبود محبتت داره. 

ارزش تو خیلی بالاتر از این حرفاس. و اینی که اون خواسته بیاد بیمارستان پیشت، اولا که امکان پذیر نبود، دوما اگر امگان پذیر بوده هم بخاطر هوای نفس خودش گفته. نه از روی مهر

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
حس می کنم کمتر از ۱۶ سالشه

حالا من حداکثرو گفتم ...ناخداگاهم رف سمت حبیب تو لیسانسه ها ک میگف از بین این همه ادم چرا فقط ب من گف🥲😂

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
2706