2733
2734

اصلا یک جوری شده که کم مونده بهش بگم خفه شو...گرچه دارم لج عیدم خالی میکنم..بگذریم که تو عید منو کرد تو چاه درآورد ولی الان دارم تلافی میکنم...لحنم وحشتناک تند شده باهاش...هی هم خونه زنگ میزنه...خب زنگ بزن موبایل پسرت...الان ما هر سه نفر کرونا گرفتیم زنگ زده فقط حال اونو میپرسه منم نامردی کردم گفتم پسرت حالش از هممون بدتره داره میمیره...گمشو بابا...از دور فقط مادرن بعضی ها..یک هفتست مریضه شوهرم اونجا که بودیم محل سگ هم بهش نمیذاشت حالا از دور پارس میکنه

انشالله زودتر حالتون خوب بشه.

منم حس میکنم کرونا گرفتم پس واقعا دوباره شایع شده؟! علائم اولیتون چی بود😭😭😭

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چه عروس وحشتناکی هستی ،،،،،، خدا به دور 😱

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 
2740
فکر کنم کرونا خیلی بهت فشار آورده

نه اصلا..خیلی بی ادبه...هر چی از دهنش عید دراومد گفت بهم و من اجازه ندارم لام تا کام حرف بزنم...انقدر که اونجا من و شوهرم استرس کشیدیم مقاومت بدنمون اومد پایین...

تب لرز بویایی چشایی رفته دل درد بیرون روی ترشح سردرد

وااااای😰

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

ولش کن بابا حوصله داری تو مریضی به اونم فکر میکنی که اعصابت بهم بریزه. جواب تلفنو نده به فکر خودت باش.

دقیقااااااا

ما تصادف کرده بودیم یه سوپ نفرستاد من دستم شکسته بود بقیه هم پا و سر 

بعد جالبه بعد خوب شدنش .شوهر خر من کلی خرید مرده بود برای نه نه ش 

هی می گفت مادرم مهربونم ه .منم گفتم آره از اون همه رسیدگی ش معلوم ه 

جالبه کره خر انتظار داشت مادرشو شام دعوت کنم منم گفت از بیرون بخر من نمی تونم

2706