2733
2734
عنوان

با پدرم چیکار کنم درست پدرمه ولی...

121 بازدید | 9 پست

سلام ببخشید از الان چون طولانیه من یه مادر ۲۴ ساله هستم از اول عمرم تا الان خداروشکر کردم که مادرم رو دارم بخدا اگر مادرم نبود من بد بخت بودم من روی خوش نمیدیدم ولی پدرم از اولم برام پدری نکرد یعنی فقط باعث شد من به این دنیا بیام بعدش دیگه هیچی... داستان طولانیه ولی اخلاقش بد بود و دست بزن داشت ولی من زیاد نزد فقط یکی دوبار.یه بارم تو ۱۵ سالگی میخواست به زور شوهرم بده که مادرم شکایت کرد و برطرف شد اینم داستانش طولانیه از لحاظ روحی و روانی زندگی خوبی نداشتم تو خونمون از لحاظ مالی هم مادرم بود فقط 💔 خدا خیرش بده هر کاری که گفتن گفتم چشم منظور اینه که هر نوع پوشش هر نوع تفریح .دوست یا... به نظر خانواده بود همیشه میخواستم دختر خوبی براشون باشم...💔 پدرم از لحاظ روانی آدم سالمی نیست یه جورایی مریضه همه فامیل ازمون متنفرن چون پدرم اذیتشون کرده .خانواده شوهرم زیاد نمیدونن چون ازشون قایم میکنم چون ما حتی عروسی هم نگرفتیم امروز پاسگاه زنگ زد گفت مزاحم دختر مدرسه ای شده و فلان هر روز همسایه ها به صاحبخونه مامانم زنگ میزنن که اینارو جمع کن نمیدونم چرا دنیا با ما اینجوری تا کرده به هر حال دلم گرفتم بود این تاپیک رو زدم حرف آخرم اینه لعنت به نر... مرد نه نر... خیلی ببخشید بازم 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا ش کن درسته بد کرده ولی تو خوب باش

من که باهاش کاری ندارم هر چی هم گفته قبول کردم فقط وقتی به زور میخواست شوهرم بده مقاومت کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
2742
دعا ش کن درسته بد کرده ولی تو خوب باش

ولی دعاشم نمیکنم...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی عزیزم ، تو زندگی اکثر ماها ی آدم بیمار هست ک بهمون همه جوره آسیب زده ، کاریشم نمیشه ک رد  ...

متاسفانه نمیشه همیشه سایه کاراش و خودش رو سر آدم هست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر من هم با بچه هام خوب رفتار نمیکنه .حالت رو میفهمم گفتم شاید دعای خیری باعث تغییر پدرتون بشه

آدمی که ۶۰ سال اینجوری زندگی کرده تغییر نمیکنه خیلی زندگی با اینجور آدما سخته آدم از همه چیزش باید بزنه حتی زندگیش ولی ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
آدمی که ۶۰ سال اینجوری زندگی کرده تغییر نمیکنه خیلی زندگی با اینجور آدما سخته آدم از همه چیزش باید ب ...

حق با شماس .ولی کاری جز دعاکردن از دستمون برنمیاد دیدم نوشته بودی لعنت بهش گفتم به جای نفرین دعاش کنی 

تنهای تنهای تنها
حق با شماس .ولی کاری جز دعاکردن از دستمون برنمیاد دیدم نوشته بودی لعنت بهش گفتم به جای نفرین دعاش کن ...

دیگه من آدم بی صبریم ولی اینجور نر ها زندگی خیلیا رو خراب میکنن و چون مرد هستن متاسفانه مقصر یکی دیگه میشه ولی می‌دونم راست میگی آدم کاری از دستش بر نمیاد ان شاء الله اون دنیا بشه کاری باهاشون کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40