2737
2739
عنوان

امسال بچه م باید بره کلاس اول 😔

1040 بازدید | 49 پست

پسرم اوتیسم داره بیش فعالی یعنی باید بره مدرسه استثنایی ؟ یا اونجام قبولش نمیکنن  ؟

مغزم:جوری که باهات رفتار میکنن رفتارکن؛                  قلبم: تو همچین آدمی نیستی...!

سنجش میکنن عزیزم....امیدوارم بتونه بره

چند تا بچه دارین؟سالم هستن بقیه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهترین حالت استثنایی هستش 

چون مطابق خواسته هاش و اخلاقش باهاش رفتار میکنن که خیلی خوبه 

فکر‌نکن همه استثنایی ها باهم هستن

مثلا یک کلاس مخصوص اوتیسم هست

یک کلاس مخصوص نابينايان و ...

البته تو شهر های بزرگ 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
سنجش میکنن عزیزم....امیدوارم بتونه بره چند تا بچه دارین؟سالم هستن بقیه

اصلا امید ندارم سنجش قبول بشه .همین یدونه بچه رو دارم

مغزم:جوری که باهات رفتار میکنن رفتارکن؛                  قلبم: تو همچین آدمی نیستی...!
2738
اصلا امید ندارم سنجش قبول بشه .همین یدونه بچه رو دارم

عزیزم فقط اوتیسم هست یا عقب افتادگی هم داره؟

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
عزیزم فقط اوتیسم هست یا عقب افتادگی هم داره؟

نه فقط اوتیسیم تمرکزش پایینه

2706