2733
2734

من رفتم دیشب زیارت برام پیام اومد😐😐از کجا دارن؟؟؟

یا دکل دارن هر آنتنی بگیرن ارسال پیامک میشه اره؟؟

ردیابی نمیکنن اون دکل هایی ک برا پارکینگ پول میگیرن شمارتو دارن 

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

برا من تو فرودگاه پیام اومد خوش اومدید😅

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ردیابی نمیکنن اون دکل هایی ک برا پارکینگ پول میگیرن شمارتو دارن 

ربطه به پارکینگ فکر نکنم داشته باشه اخه من ماشین نداشتم و وارد پارکینگ هم نشدم ولی پیامکش اومد،خیلی ذوق مرگ شدم🥺😍

2738

ردیابی خوب بود😊

وقتی موبایلت به دکل های حرم وصل میشه برات پیامک میاد. فکر میکنم ماهی یکبار هست

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
ربطه به پارکینگ فکر نکنم داشته باشه اخه من ماشین نداشتم و وارد پارکینگ هم نشدم ولی پیامکش اومد،خیلی ...

😂😂😂😂

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
ربطه به پارکینگ فکر نکنم داشته باشه اخه من ماشین نداشتم و وارد پارکینگ هم نشدم ولی پیامکش اومد،خیلی ...

دقیقا

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
من با اسنپ رفتم 

بازم میری؟

خدا بخواد اره با اینکه عهد کرده بودم نرم 🤐🤐یهویی شد  غذا حضرت هم گرفتم 😅😅😃جالب اینکه سال ...

اگه مجدد رفتی عزیزم یه سلامی از جانب من با آقا بده

منو( نسیم سادات) دعا کن به آقا بگو به حق مادرمون حضرت زهرا شما پیش خدا ضامنم بشو همسرخوب و ازدواج موفق و استخدامم با خیر امسال به بهترین صورت برام مقدر بشه

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
2706