2733
2734

دخترا من دارو میخونم ۷ ۸ روز پیش دوستم و دوست پسرش این اقا رو با من اشنا کردن اونم پزشکی میخونم جفتمونم سال دوییم اون ۸۰ من ۸۱ دوتامونم تو ترکیه میخونیم البته و خر دو ایرانی هستیم من ترک اون کورد ایران 

چند روزه حرف میزدیم امروز سیزده به در همه رفته بودیم بیرون منم دوستمو دعوت کردم که همکلاسیه با اون طرف بعد دوستم که اومد مارو دید نزدیکیم اقا اتیش گرفت همش اونو میکشید کنار و... کاریم نشد گفتم پیش بچه ها ابروم نره دوستم اخر اومد منو کنار کشید گفت اره این با منم رله و...

بعد که برگشتیم کلی اعصابم خورد شد دوتاشونو رو در رو کردم گفتم خب کی اخرین بار باهم واتساپ حرف زدین ؟دختره گفت دیشب پیام دادم حالت تهوع دارم اونم گفته چیزی نیست برو بخواب اخرین بار کافه هم ۳ ماه اینا پیش ۱ بار رفتیم تلفنیم حرف نمیزنیم گفتم پس این چه جور رلیه که نه تلفنی حرف میزنید نه بهت پیام میده نه باهم بیرون میرید و....

اونم گفت ولی این پسره به درد دوتامونم نمیخوره هرزه هست و با همه هست و... 

بعد دختره رفت ما که دوتایی موندیم قسم و ایه که والا فقط دوستیم باهاش و اون پیام میده به من نه من به اون و... کلی ناز کشید و توضیح که والا چیزی نبوده دختره منو دوست داره مه من اونو و... واقعا داغونم یکی کمکم کنه ترو خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین ۷-۸ روز گذشته اگر فکر میکنی آدم درستی نیست خودتو درگیرش نکن

ولی اگر میبینی میتونی بهش شانس بدی بهش بگو باید خودتو ثابت کن اون دختر رو هم بیاره جلوی شما به اون بگه که با شما توو رابطس 

@mimgheyn_art پیج قشنگم 😍 هیچوقت برای شروع خوب،دیر نیست ☺️
2728
ببین ۷-۸ روز گذشته اگر فکر میکنی آدم درستی نیست خودتو درگیرش نکن ولی اگر میبینی میتونی بهش شانس بدی ...

عزیزم گفت دیگه به دختره پیش خودم گفت گفت فعلا وارد رابطه نشدیم ولی داریم اشنا میشی و ازش خوشم نیاد واقعا هم همینطوره 

2738

خیلی از دخترا از حسودی رابطه بقیرو بهم میزنن شما باور نکن اگرم چیزی بگه بگو حرف مفت تو هوا نزن ک ثابت کن ینی این دختر با اون پسره بوده هیچ چت یا مکالمه عاشقانه ای بینشون نبوده ک بهت نشون بده؟ درضمن ب پسره هم بگو با هرکسی صمیمی نشه و جواب هرکسیو نده ک بعدا شر بشه

گفتم گفتم چت نشون بده خب یه عکس یه چت یه چیزی هیچییی نگفت 

پس دروغ میگه الان کسی ب شما بگه ثابت کن با فلانی راحت چتاتون اسکرینا پیام تماس همه چیو میتونی در عرض ی ثانیه نشون بدی 

مواظب باش اسکرین فیکم نسازه بعدا نشونت بده شاید سکوت کرده بره فیکشو بسازه بیاره نشونت بده 

من همچین جریانایی رو تجربه کردم میدونم دخترا تا کجا میتونن پیش برن برای خراب کردن رابطه بقیه

2706