2733
2734

بابام فوت کرده

مادرم خواب دیده که بابام لخت توی خونه قبلیمون میدوعه... پا و کمر و ... هم کبود و سیاهه

و مامانم بهش میگه که .... ( خواهرم) بدش میاد اینطوری می‌گردیا

مامانم میگه من بودم و ابجیم‌و خودش و بابام تو اون خونه

و یچیزی ک هس ، بابام در زمان حیاتش خیلی بهمون بدی کرد 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

جاشون خوب نيست 

بخاطر حقي كه گردنشونه من باب زنو بچش 

اگه ممكنه ته دلي حلالشون كنيد و خيراتي بديد 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
حلالش کنید وبراش دعا بخونید 

من حلالش کردم بقیه رو نمیدونم

و اینطوری حلال کردم ک ی روز رو در رو بشیم و خدا بگه فلانی حلاله من میگم آره.

. ولی دوس ندارم ببینمش!  یادش کنم یا هرچی... سر خاکشم نمیرم

این‌خواب اصلا به من مربوطه؟ یا ب مامان و ابجیم‌....

حلالش نکردین؟ داره عذاب میکشه حالش خوب نیست 

. ولی دوس ندارم ببینمش! یادش کنم یا هرچی... سر خاکشم نمیرم

این‌خواب اصلا به من مربوطه؟ یا ب مامان و ابجیم‌....

جاشون خوب نيست  بخاطر حقي كه گردنشونه من باب زنو بچش  اگه ممكنه ته دلي حلالشون كنيد و خي ...

. ولی دوس ندارم ببینمش! یادش کنم یا هرچی... سر خاکشم نمیرم

این‌خواب اصلا به من مربوطه؟ یا ب مامان و ابجیم‌...

اینطوری ک‌ حلال کردم قبولع؟

2740
من حلالش کردم بقیه رو نمیدونم و اینطوری حلال کردم ک ی روز رو در رو بشیم و خدا بگه فلانی حلاله من ...

حقيقت از ته دل هيچ كدومتون نگذشتيد 

و همين اذيتش ميكنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
من حلالش کردم بقیه رو نمیدونم و اینطوری حلال کردم ک ی روز رو در رو بشیم و خدا بگه فلانی حلاله من ...

همتون 

بهر حال داره عذاب میکشه اگه مهمه ازش بگذرین و حلالش کنین از ته دل 

من حلالش کردم بقیه رو نمیدونم و اینطوری حلال کردم ک ی روز رو در رو بشیم و خدا بگه فلانی حلاله من می ...

ب همتون مربوطه .ب خواهر مادرتم بگو ی روز باهم برید سرخاکش بش بگید بخشیدینش وبراش قران بخونید وصدقه بدین .من ازطریق ستاره ۷۳۳ مربع   میدم به خیریه مهرآفرین به قسمت پنج شنبه های مهروورزی که مال امواته .

عموما هر فرد وفات يافته ايي حق نداره بياد تو خواب بازماندگان مگر كارهاي خيرش بيش از شرش باشه و به نوعي بتونه بياد تا حلاليت به نحوي بگيره 

نميدونم چيكار كردن در حقتون پدرتون و همانطور كه والدين به گردن اولاد حق داره اولاد هم حق داره همچنين زن از شوهر و شوهر از زن 

اگه براتون مهمه جايگاه پدرتون و رنجي كه ميكشه حلال از ته دل بكنيد اگه نه كه هيچ چون اين حق شماست نه وظيفه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عموما هر فرد وفات يافته ايي حق نداره بياد تو خواب بازماندگان مگر كارهاي خيرش بيش از شرش باشه و به نو ...

نمیدونم... حتی بش فک میکنمم بغض میکنم

بخشیدمشا.. ولی چون همش میگم دوسم نداشته نیازی بهم نداره پس خیراتی ندم منو ک‌نمیخواد بابام! 

نمیدونم... حتی بش فک میکنمم بغض میکنم بخشیدمشا.. ولی چون همش میگم دوسم نداشته نیازی بهم نداره پس خی ...

عزيز دلم 

مسلما خيلي شماها اذيت شديد خيلييييي

ميتونم بپرسم چرا بغض داريد از پدرتون البته اگه دوست داشتي بگو شايد سبك شدي 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706