2752
2734
عنوان

تعبیر خواب ، لطفا اونای ک بلدن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 69 بازدید | 23 پست
عزيز دلم  مسلما خيلي شماها اذيت شديد خيلييييي ميتونم بپرسم چرا بغض داريد از پدرتون البته اگه ...

خیلی بهمون بدی کرد

بقیه که هیچی

خودمو بخوام بگم.. هم محبتشو ازم دریغ کرد هم نگاه خوششو هم زبون خوششو هم مال و اموال . انگار نه انگار من هیچوقت پدری داشتم.. هیچوقت تو هیچی کنارم نبود حمایت عاطفی مالی فیزیکی نکرد!  فحش میداد کتک میزد.. نفرین میکرد

برا همین میگم اصن نمیدونم دوسم داشته؟ وقتی مهم نبودم خب خیرات کردن برا چیه

من هنوزم شرایط مالی سختی دارم و میگم وقتی بود و نیاز داشتم پول .. ازم دریغ کرد حالا گ خودم کار میکنم چرا بخاطر اینکه برا اون خیرات کنم باز توی شرایط مالی سخت قرار بگیرم؟ آخه الانم با کمک بقیه و کار کردن نصف نیمه خودم داریم زنذگی میچرخونیم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی بهمون بدی کرد بقیه که هیچی خودمو بخوام بگم.. هم محبتشو ازم دریغ کرد هم نگاه خوششو هم زبون خوش ...

قطعا حق داريد خيليم حق داريد چي بگم كاش ادماقبل اينكه دير بشه ميفهميديم

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
قطعا حق داريد خيليم حق داريد چي بگم كاش ادماقبل اينكه دير بشه ميفهميديم

هوم..... نمیدونم چیکار کنم

خیرات هم بدم ته دلم نمیتونم از بدیای ک‌کرده بگذرم

یادش ک میفتم آه میکشم و غصه میخورم... نمیدونم خیرات اینطوری قبوله اصلا...

2731
هوم..... نمیدونم چیکار کنم خیرات هم بدم ته دلم نمیتونم از بدیای ک‌کرده بگذرم یادش ک میفتم آه میکشم ...

خانمه تو زندگي پس از زندگي ميگفت يكيو حلال كرده بودم زبوني نه دلي اون دنيا فهميدم اصلا قبول نبوده و چقد عذاب ميديده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
خانمه تو زندگي پس از زندگي ميگفت يكيو حلال كرده بودم زبوني نه دلي اون دنيا فهميدم اصلا قبول نبوده و ...

نمیتونم آسیب های روحیمو درمان کنم... دلم میخواد

اما نمیتونم 😔

من خیلی بابتش زجر کشیدم.... و می‌کشم

نمیتونم آسیب های روحیمو درمان کنم... دلم میخواد اما نمیتونم 😔 من خیلی بابتش زجر کشیدم.... و می‌کش ...

اره نميتونم بگم دركت ميكنم اما متوجه عمق زخم روحيت هستم 

ببين هر شب يه صلوات يه دونه ها براش بفرس 

به هر حال اونم پدره چشم به راهه اون باهاتون بد كرد تو بد نكن اون دوستت نداشت ولي تو داشته باش بزار برات اون دنيا دعا كنه دعاي پدر گيراس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره نميتونم بگم دركت ميكنم اما متوجه عمق زخم روحيت هستم  ببين هر شب يه صلوات يه دونه ها برا ...

همین دیگه.مطمطعنم اون دنیا ک‌هست هم من براش مهم نیستم و‌دوسم نداره... 

ولی ب حرفت گوش میدم....

ممنون عزیزم 

الان حرفاتا اون بالاخوندم نیاز نیس صدقه بدی اگه خودتونم مشکل مالی دارین فکرکردم ارثی گذاشته حداقل براتون

راستش میفهمم بخشیدنش سخته .باید از ته دل ببخشی ک فکرنکنم بتونی .گیر ادم بدافتادن ب شدت سخته منم تجربه دارم

حرفای  قبلما ندیدبگیر .هرچی قلبت میگه