2737
2734

سلام وقت بخیر میخوام یه چیزی براتون تعریف کنم

پدربزرگ من به شدتتتتتتتتت غیرتی هستش غیرتی که دیگه صد درصد بیجاست....

میخواستم ببینم تو خانواده های شما هم همچین آدم هایی هستند؟

مامانم تعریف می کنه که وقتی با بابام ازدواج کرده بود و من دو ساله بودم باباش خیلی خیلی روی بابام حساس بود

در حدی که می گفت تو خجالت نمی کشی پسر مردم و آوردی خونه ما؟

اصلا دلش نمیخواد مامانم بیاد خانه هروقت میخواد بیاد خانه میگه تو همینجا بزرگ شدی برای چی میخوای بری خانه؟

آدمیه که از داماد کلا به خاطر ...را....متنفره

خب مامانم میگه تو که اینجوری بودی چرا دختر شوهر دادی؟

چون مامانم اصلا دوست نداشت ازدواج کنه و اون مجبورش کرد 

مثلا اگه مامانم به بابام جلوش فوش بده یا بد بگه خیلیییی خوشحال میشه...

این چه وضعشه آخه؟😵‍💫😵‍💫😵‍💫زندگی مون تباه شد رفت پی کارش

نظر شما چیه؟ چه کار میشه کرد؟

وا تر نزنین به اسم غیرت دیگه چه غیرتی 

شرمنده ولی بابابزرگت روانش مریضه نیاز به درمان داره تشخیص اینکه چرا اینطوری فکر میکنه با ما نیست

خب فاصله ایمنیتونو ازش حفظ کنین هر چی هم گفت از این گوش وارد از اون گوش در کنین

شبیه این تینیجرای ۱۳ ساله که تازه چشم و گوششون بازه شده از مامان باباشون چندششون میشه رفتار میکنه😂هر چند الان 

همون تینیجراهم این رفتارارو ندارن🚶🏻‍♀️💔

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این دیگه خیلی عجیب بود.

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   
2742

خب پدربزرگت خودشم داماد یه خانواده دیگه بوده دیگه😐

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
وا تر نزنین به اسم غیرت دیگه چه غیرتی  شرمنده ولی بابابزرگت روانش مریضه نیاز به درمان داره تشخ ...

واقعاااااا کاش غیرت بودددد

این اصلا اعجوبه اس به خدا از فضا اومده🤦‍♀️🤦‍♀️

به خدا نمیدونم دیگه چی بگممممم

2738