2733
2734
عنوان

راهنمایی میخوام تروخدا 😢

173 بازدید | 34 پست

بچها من 9روزه پریودیم عقب افتاده 

ی سری علائم دارم 

سه تا بی‌بی چک زدم منفی شده 

الان دارم دیوونه میشم 

میگین چیکار کنم؟ 

وقتی منفیه بزار تا پریود بشی

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید

حالا عزیز تو خوبه بی بی منفیه منه بدبخت بی بی مثبت آز منفی چی بگم الانم ۱۵ روز عقب زدم🥺

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بی بی مارک های مختلف زدم همشون مثبت هستن

گفتم شاید کیست داشته باشم رفتم سونو گفت سالمی بعد دکتر سونو گفت اکه زیر ۵ هفته باشه سونو دیده نمیشه بزار دو هفته بعد اگه پریود نشدی بیا

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
2742
🤦🏼‍♀️ بخدا آدم دیوونه میشه

واقعا خیلی سخته انتظار😭

انشاالله خدا بهت ی نی نی سالم بده 

ببین عزیز مثبته یا چی؟زیر یه دقیقه افتاد

2738
انشاالله خدا بهت ی نی نی سالم بده 

همین طور برای شما عزیزم ممنونم❤️❤️

خیلی زیاد😑😢 شما علائم داری؟ 

علایمایی که دارم سوزش معده ، پا درد که میکشه به رون پاهام، کمر درد ، تخمدانام تیر میکشه ، نافمم میسوزه ، و سردرد هم دارم 

علایمایی که دارم سوزش معده ، پا درد که میکشه به رون پاهام، کمر درد ، تخمدانام تیر میکشه ، نافمم میسو ...

منم درد و ضعف پا دارم 

کمر و لگن و شکم درد خفیف داره 

سیته ام حساس شدن ولی الان بهتره 

لکه بینی داشتم اما شبیه نخ باریک قهوه ای بود خیلی کم 

کشیدگی شکم دارم 

دو روز پیش جوری از طرف ناف ب سمت مثانه کشیده شد ک گریه میکردم اصلا نمیتونستم دراز بکشم چندبار عق زدم 

الانم همش دور نافم کشیده میشه احساس درد و سنگینی دارم 

از امروز ترشحات آبکی دارم ولی سر شبی که اومد سفید بود شبیه سفیده تخم مرغ😑ببخشید اینجور تشبیه کردم 

سردی بدن دارم مخصوصا پاها 

در ضمن تمام روزه هامم گرفتم😶

اول قبول باشه گلم بعدش خیلی علایمات شبیه بارداری یه تست دیگه بگیر چند روز عقب زدی؟دارو چیزی استفاده نکردی 

آزمایش های خودت و شوهرت خوب بودن ؟

بچه اولی اقدامی یا دوم یا ... ؟ الان چند وقته اقدامی؟

2706