2737
2739
عنوان

راهنمایی میخوام تروخدا 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 34 پست
اول قبول باشه گلم بعدش خیلی علایمات شبیه بارداری یه تست دیگه بگیر چند روز عقب زدی؟دارو چیزی استفاده ...

الان میشه 10روز 

ن دارو دو ماه استفاده نکردم

بچه اول 

از مرداد ماه جلوگیری نداشتم ولی چون پریودیم بهم ریخت سر ی هفته بعد از پریودی لکه بینی داشتم قرص ضدباری مصرف کردم تا مهر ماه 

آذر ماه اقدام داشتم پریودیم خیلی عقب افتاد ولی اصلا علائم نداشتم تست و آزمایش منفی شد 

بعد ی هفته پریود شدم 

رفتم دکتر واسم آزمایش نوشت 

قرص بهم داد تخمگذاری و تنظیم کننده پریودی گف بخور از بعد اقدام کن 

منم خوردم آزمایش همش خوب بود تازه وزن کم کردم چون گف وزن کم کن 

ماه بعدش اقدام داشتم ینی بهمن ماه ولی سر 20روز شدم سر موعد 

اما این ماه عقب افتاده این علائم دارم اما تستم منفی شده فعلا 

الان میشه 10روز  ن دارو دو ماه استفاده نکردم بچه اول  از مرداد ماه جلوگیری نداشتم ولی چ ...

واااای تقریبا مثله منی با این تفاوت که من بی بی مثبت میشه و آز منفی 🤷‍♀️ بازم انشاالله خیر باشه و ایندفه پریود نشی و نی نی اومده باشه تو دلت❤️

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای تقریبا مثله منی با این تفاوت که من بی بی مثبت میشه و آز منفی 🤷‍♀️ بازم انشاالله خیر باشه و ا ...

مرسی بیا ب حق همین شب برای هم دعا کنیم 

فقط ببخشیدا ی سوال شما روزه گرفتین؟ 

چون من تا قبل افطار بدنم سرده لرز دارم وقتی افطار میکنم خوب میشه 

میخوام ببینم شما اینجور میشین

مرسی بیا ب حق همین شب برای هم دعا کنیم  فقط ببخشیدا ی سوال شما روزه گرفتین؟  چون من ت ...

حتما از خدا میخوام به مراد دلت برسی ❤️

بله عزیز گرفتم ولی هر دو روز در میون آخه مشکل کلیه دارم سنگ ساز کلیه هام نمتونم بگیرم تشنگی برام بد ولی اینجوری نشدم عزیز اینکه سرد بشم یا لرز داشته باشم 

شما هم به دکترت بگو چون لرز برا قند خون یا هم برا فشار خون بیشتر مراقب خودت باش اکه نتوستی نگیر پشت سر هم 

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
2731
مرسی همچنین شما🌹 آها بهتر باشین  تشکر از راهنماییتون 💐

فدات عزیزم نگران نباش خدا بزرگه واقعا باید از خودش بخوایم ❤️🙏

علایمایی که دارم سوزش معده ، پا درد که میکشه به رون پاهام، کمر درد ، تخمدانام تیر میکشه ، نافمم میسو ...

عزیزم شما پریودتون عقب افتاده که این علائم دارید؟منم همین علائم دارم حالت تهوع شدید دارم ولی تقریبا ۶روز تا ۱۰ روز مونده به پریودم

عزیزم شما پریودتون عقب افتاده که این علائم دارید؟منم همین علائم دارم حالت تهوع شدید دارم ولی تقریبا ...

بله عزیزم پری ۱۷ روز عقب افتاده و درد سینه هامم اضافه شد + ترشحات سفید 

2740
بله عزیزم پری ۱۷ روز عقب افتاده و درد سینه هامم اضافه شد + ترشحات سفید 

من هنوز پریودم عقب نیوفتاده ولی از ۴روز پیش تا الان این علائم شمارو دارم

عذر میخوام ترشح ندارم ولی لباس زیرم همش خیس میشه. بنظرت کی بی بی بزنم

من هنوز پریودم عقب نیوفتاده ولی از ۴روز پیش تا الان این علائم شمارو دارم عذر میخوام ترشح ندارم ولی ...

عزیز هنوز خیلی مونده به پری بزار موعد پری بی بی بزار انشاالله مثبت بشه❤️🤲

من هنوز پریودم عقب نیوفتاده ولی از ۴روز پیش تا الان این علائم شمارو دارم عذر میخوام ترشح ندارم ولی ...

آخه حتی اگه بزاری شاید خدایی نکرده منفی کاذب بشه و بخوره تو ذوقت برا همین میگم بزار روز پری اگه انشاالله نیومد بی بی بزن

مرسی عزیزدلم آره چاره ای نیست

قربونت ولی بازم مراقب خودت باش عزیزم❤️

این علائم لامصب هم میتونه از تخمک گذاری باشه هم پیش از قاعدگی هم بارداری که آدمو مچل میکنه😑

تخمک گذاری من تقریبا هفته پیش بوده ای گفتی بخدا دقیقا 

اصلا دوران اقدام پر از استرس و انتظار که خیلی سخته انشاالله خدا بخواد جفتمون باردار باشیم🥰❤️

2706