2737
2734

من دوس ندارم اصلا تو اشپزخونه ام برن. اخه هر بار قابلمه هارو میسوزونن در حدی که جزغاله میشه .بعد سریع سیم میکشن کلا خرابش میکنن رویه گرانیتی رو کلا خط خطی میکنن. ب ظرف چدن قاشق فلزی میزنن خط میندازن .  هربار یه تکه از ظرفهای چینی رو میشکنن . احساس میکنم برای مال یکی دیگه ارزش قائل نیسن .اخه تو خونه خودشون خیلی حساسن روی وسیله هاشون . شما اجازه میدید برن اشپزخونه آشپزی کنن ؟ بعد ببینین هر بار میسوزونن یا میشکنن دفعه بعد بازم اجازه میدین ؟ 

من همیشه خونه نیستم میرم کارهای بیرونم رو برسم مهمونا میمونن خونه وقتی نیسم برمیگردم میبینم باز دست گل ب اب دادن . 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دفعه قبل هم موقع اشپزیشون ، یه گل بود اسمش یادم نیس پخته بودنش موقع ابکشی نمیدونم چه جوری ابکشی کرده بودن ریخته بود رو کابینت رفته بود زیر نوار دور کابینت . کلا زیر نوار کابینتهام قرمز شده نمیره دیگه .کابینتهامم تازه زده بودم

مهمون شب بمون و بیشتر یه وعده ندارم شکر خدا

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

اصلا اجازه نمیدم کار کنن

و اصلا خوشم نمیاد وارد آشپزخونه بشن

مهمون اسمش روشه

بشینه استراحت کنه منم در کمال رغبت ازش پذیرایی میکنم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740

یه بار به خالم گفتم خونمون برام قرمه سبزی درست کنه

لامصب انگار خونه دشمن داشت آشپزی میکرد

انقد مواد میریخت 

فک کنید قورمه سبزی شد مث خوراک لوبیا از بس از حرصش لوبیا خالی کرده بود توش

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

اره اونا دیگه میخوان ضرر بزنن برات 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

نه دوست ندارم ..قبل از مهمون تمام کارا مو میکنم 

ولی چند بار نزاری براشون عادی میشه 

مثلا غذاهاتو زود بپز 

ظرفاتم .جمع کن تو سینک ..دست مهمونت رو بگیر از آشپزخونه ببر بیرون .بگو من دوست ندارم کسی خونمون کار کنه اصلا ..اومدی مهمونی استراحت کن 

خونه ی خودت کار کن 

واز این حرفا 

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
یه بار به خالم گفتم خونمون برام قرمه سبزی درست کنه لامصب انگار خونه دشمن داشت آشپزی میکرد انقد موا ...

😆😆😆وای دلم 

یاد یه بنده خدایی افتادم اسمش نمیارم ولی دیدم اینجور آدما 

غذا نه ولی کمک چرا مثلا جاریم یا خواهرشوهرم اینا اومدنی ظرفا با اوناست همیشه یا.... البته منم خونه ا ...

نه اینا ظرف میشورن هربار یه چیزی میشکنن . دیگه ظرفهارو نمیزارم خودم میشورم. ولی اشپزی رو نمیتونم بگم بهشون .مثلا میرم بیرون برگردم میبینم اشپزی کردن  . من قاشق چوبی هم دارم نمیدونم چرا با استیل میزنن رو چدن . بعد هر بار هم میسوزونن . ظرفهایی که سوزوندنو رد کردم الان جدید خریدم میترسم بیان بسوزونن بازم. کلی هزینه کردم الان

2706