2733
2739
عنوان

بچه بدقلق پرخاشگر

92 بازدید | 10 پست

خیلی اعصابم خرابه ، دخترم در هیچ شرایطی رفتار درست ندارن همش باید از اخلاقش شرمنده باشم ، به همه توهین می‌کنه جلو دهنشو نمیگیره اومدیم مسافرت خونه پدرم ،دخترم به پدرم و خواهرم بی احترامی می‌کنه هم پدرم با من قهره هم خواهرم فردا هم دارم برمی‌گردم تهران ، با دلخوری مسافرتم تموم شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خواهرم ۳۱سالشه اینجوریه یه تنه ابرو برامون نزاشته تو کل فامیل 

بخدا یعنی هرروز ارزوی مرگش دارم 

پرخاش میکنه حمله مثل وحشیا 

انشالله دخترت درست بشه ببرش پیش روان پزشک 

من ک خواهرم درست نشد فقط از خدا مرگش خاستم نجات پیدا کنیم 

2742
من خواهرم ۳۱سالشه اینجوریه یه تنه ابرو برامون نزاشته تو کل فامیل  بخدا یعنی هرروز ارزوی مرگش د ...

خانواده من میگن ،تو‌خوشت میاد دخترت بهت بی احترامی می‌کنه ما خوشمان نمیاد ما حریم خودمون هرکسی حریمی داره از اون حد نباید رد بشی دخترت حرفهای زشتی میزنه ، هرچی میگم بچه است میگن نه تو سنیهست باید بفهمه چی از دهنش میاد بیرون سر همین قضیه با پدر و خواهرم دعوام شد .

هشت سال

الان نتونی از پسش بربیای بعدا اصلا نمیتونی.قبل مهمونی رفتن قشنگ توجیهش کن اگر فلان کارو کنی یا فلات حرفو بزنی منم مجبور میشم بهمان کنم.مثلا گوشیتو بگیرم.پول ماهیانتو نصف کنم.عروسکی که میخواستی نمیخرم....

2740
خانواده من میگن ،تو‌خوشت میاد دخترت بهت بی احترامی می‌کنه ما خوشمان نمیاد ما حریم خودمون هرکسی حریمی ...

حق دارن اگ از کوچیکی جلوش نگیری مثل خواهر من شد ۳۱ هیجوره نمیتونی سرخود میشه 

با رفتار درست تربیتش کن نشد بزن تو دهنش 

الان نتونی از پسش بربیای بعدا اصلا نمیتونی.قبل مهمونی رفتن قشنگ توجیهش کن اگر فلان کارو کنی یا فلات ...

همه این حرفا رو باهاش طی کردیم که اومدیم مسافرت ،حتی شب قبل خواب باهاش حرف میزنم اگه کار نادرست کنی ،میریم برمیگردیم ، میگه ببخشید قول میدم دفعه آخره ،ولی باز تا یک ذره چیزی بر خلاف میلش باشه یکدندگی کنه به خواسته اش نرسه پرخاش می‌کنه توهین می‌کنه ، به خواهرم گفته اشغال ، سر همین خواهرم با دخترم قهر کرده میگه خیلی کارا برا دخترت کردم ولی بی تربیته دیگه حاضر نیستم باهاش حرف بزنم آشتی کنم ، دخترم هم هرچی گفت خاله ببخشید ،خواهر من هم یکدنده ،گفت نه دیگه تموم شد . من هم ناراحت شدم به خاطر دخترم ،با خواهر و پدرم دعوا شد ، اونا هم گفتند جای طرف داری دخترت تربیت کن