2733
2734

هیچی خواستم بگم خیلی بیشعورن.😔😂 من هنوز نگاهای شیش ماه پیشش تو عروسی که از پیش دوستاش جدا شد اومد کنارم وایساد نگا میکردو یادم نرفته ولی فک کنم اون اصن اسمممم منممممم یادش نیس دیگه ولی من ثانیه ثانیه اون شبو یادمه احساسات دخترونه خیلی مزخرفهههههه :((((((

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه بودم با کاروان زیارتی رفته بودیم مشهد من ۱۱ سالم بود زو یع پسره حدودا ۲۸ اینا کراش زده بودم بعد این نگا دوست خالم میکرد با اون تیک میزد من خودمو باهاش تو لباس عروس تصور می‌کردم 🤣🤣🤣🤣 وای خدا   تا ۵ ۶ سال بعدم منتظر بودم آدرس مو پیدا کنه بیاد بگیرتم

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2728

بابا تا پسری نیومده خواستگاریتون  اصلا تو فکرش نباشین

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2740
یه سوال بپرسم؟ یعنی دخترا تک تک حرکات و حرفای پسرا  و به یاد میسپارن؟؟

اگ از یکی خوششون بیاد  هر نگاشون براشون منظور داره حتی اگر پسره تو باغ نباشه 🤣🤣ولی اگ از پسره متنفر باشن هر حرکت پسره براشون مایع عذاب الهیه 😂😂

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
یکی از دخترای کلاسمون روم کراش بود ، موقع امتحانات میرفتم ازش جزوه میگرفتم ، برخورد بعدیمون می‌افتاد ...

اهههههههههه حداقل جزوه نمیگرفتی ازش وقتی ب علاقه اون نمیخواستی جواب بدی

2706