2733
2739
عنوان

بیرون که میرم از خجالت سرمو میندازم پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 43 پست
به این فک کن کردم انقد بدبختی دارن که وقت نمیکنن به قیافه ی ملت فک کنن و نظر بدن

نه که فک کنن به اقتضای سنم توجه جلب کردن دوس دارم یا اینکه تو کل زندگی نه فقط بیرون کسی از من خوشش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر میکنی اونایی که بیرونن خیلی قشنگن؟ اگه بخاطر جنس نر اینجوری میگی با این سنم و تجربه ام میگم یک ...

عزیزممم خیلی ممنون❤ به اقتضای سنم (22)دوس دارم زیبا بنظر برسم توجه جلب کنم نه فقط بیرون کل زندگی و وقتی احساس پایین بودن میکنم حالم بد میشه

2731
خیلی. زن برادرم مدام راجب تیپ و ارایشم همین نظرارو میده. 

پس میشه یه علتش بخاطر این باشه 

حتما با روانشناش درمیون بزار

نزار اعتماد بنفست از بین بره 

منم همینطوری ام البته من تو مدرسه خیلی تحقیر شدم 

الان سوپر مارکت هم میرم فکر میکنم همه دارن درباره من حرف میزنن

پس میشه یه علتش بخاطر این باشه  حتما با روانشناش درمیون بزار نزار اعتماد بنفست از بین بره&nbs ...

منم تو خونه و مدرسه تحقیر شدم. مثلا نگا کن مامانم چن دفعه گفته من به این خوشگلی باید دخترمم مثل خودم میشد حیف نشده این همیشه یادم میفته

منم تو خونه و مدرسه تحقیر شدم. مثلا نگا کن مامانم چن دفعه گفته من به این خوشگلی باید دخترمم مثل خودم ...

منم بابام اینطوری بود البته اون شوخی میکرد ولی باز تو ذهنم مونده 

یکی از همکلاسیای بیشعورم با اکیپشون چقدر منو تحقر کردن تو مدرسه 

کنارم نمی نشست میگفت این بومیده 

هنوز این حس روم‌مونده 

الانم با پسرخالم نامزد کرده دلم میخواد عقده های اون همه تحقیر رو سرش خالی کنم

2740
منم بابام اینطوری بود البته اون شوخی میکرد ولی باز تو ذهنم مونده  یکی از همکلاسیای بیشعورم ...

وایییی عزیزم چقد تو منی. یه دفعه ناظر بهداشت اومده بود کلاسمون دوستم بهش گف سر اینو اول بگردید این خیلی مشکوک ب شپشه معلومه اصلا حموم نمیره جلو همه کلاس همه هم خندیدن. چه خوب که گفتی منم اینارو گفتم سبک شدم🫂❤