2733
2734
عنوان

بیرون که میرم از خجالت سرمو میندازم پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 43 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به این فک کن کردم انقد بدبختی دارن که وقت نمیکنن به قیافه ی ملت فک کنن و نظر بدن

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
2731

من خوشگلم ولی اعتماد بنفسم قبلا کم بود مثه شما

ولی تمرین کردم تو بیرون سرمو قشنگ میگرفتم بالا ، میرفتم توی اجتماع و روی بیانم کار کردم و...الان خوبه خوب شدم

باید ترست بریزه عزیزم...سرتو بلند کن

به این فک کن کردم انقد بدبختی دارن که وقت نمیکنن به قیافه ی ملت فک کنن و نظر بدن

اره خدایی من هیچ وقت دقت نمیکنم کی خوشگله کی زشته هر کی هر چی هس واس خودش هست ما چیکار داریم طرف زشته مسرخره کنیم یا اگر خوشگله وایسیم تحسین کنیم

هر چه از دوست رسد نیکوست...
2740
برو پیش روانشناس  از تعریف و تمجید شدنم خجالت میکشی و احساس بدی میگیری ؟

نه. ولی بعضی وقتا که عکسامو برا کسی میفرستم میگم اگر منو بیرون ببینه میگه زمین تا اسمون تفاوته بین خودشو عکساش. از این حس بد میگیرم

یه بار یکی از دوستان روانشناسم میگفت تو مطب بودم یه مراجع اومد در رو که باز کرد اولین چیز زیبایی و خوش تیپی این خانم به چشمم اومد

شروع کرد به گفتن مشکلش

جالب اینکه خودش رو زشت میدونست و اضطراب اجتماعی و کمبود اعتمادبنفس داشت

با بررسی متوجه شد ایشون خواهری دارن که گویا از ایشون کمی زیباتر هستن و همیشه مورد مقایسه دوستان و خانواده قرار گرفتن و همیشه به خواهرشون توجه بیشتری شده درحالیکه ایشون هم بسیار زیبا بودن . این قضیه باعث شده نسبت به خودش دید اشتباهی داشته باشه