2737
2734

عقد کردیم

میخوایم یه فعالیت های رو شروع کنیم باهم تو وقت های ازاد  پول در بیاریم😂

پولم داریم برای اول کارش

فقط نمیدونیم چه جور فعالیت هایی

به فکرم امد مثلا خودمون باهم خیلی شوخی های بدی میکنیم  

بعضیاشون دوربین مخفی  و شوخی ها و اینجور چیزا بزاریم  

دیگه چیا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه دیگه عنه اینجور چیزا درومد

یخ کسبو کار راه بندازین

چیه انیستا پر شده شفت شفتی مردمممم😂😂😂

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 

پرنک و سعی کن نخندی  و تویت  سم و...دیگه خززز شده دورهش تموم

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2738
دوربین مخفیه ناموسی ویو و لایک داره لامصب🤣🤣🤣

من همرو گزارش و دیس لایک میزنم چون فیکن 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

مدلی طراحی خیاطی اشپزی دانشجو تاپی گرافیستی  تدوین گری دامپزشکی مربی  ارایشگری طنز پردازی ....

بالاخره یه هنری باید داشته باشی وگرنه خودتو مسخره فامیل خودتو شوهرتو مردم میکنی