2733
2739

ببینید من چند وقتی هست خیلی راجب دین تحقیق کردم

به یک حدیثی بر خوردم که گفته بود بهشت و جهنمی ها از وقتی تو رحم مادر هستن مشخص هست و بدبختی و خوشبختی اون ها نوشته شده 

من از روی کنجکاوی استخاره کردم که

(خدایا خواهش میکنم قطعی ترین جواب رو بهم بدین جوابی که دگرگونی داخلش نباشه و صحیح ترین جواب باشه و منو از بهشت و جهنمی بودنم اگاه کنید چون فقط شما اید که از اعمال گذشته و آینده و قلبم اگاهید با یک‌ نشونه (اگه بد بیاد جهنمی اگه خوب بیاد بهشتی ام)

این ایه اومد

آیه 179 سوره اعراف

براى جهنم بسيارى از جن و انس را بيافريديم. ايشان را دلهايى است كه بدان نمى‌فهمند و چشمهايى است كه بدان نمى‌بينند و گوشهايى است كه بدان نمى‌شنوند. اينان همانند چارپايانند حتى گمراه‌تر از آنهايند. اينان خود غافلانند.

و هر دفعه هم این کار رو انجام دادم حتی میگن نصف شب دعا بهتر اجابت میشه ، بعد از ظهر جمعه  ۲ رکعت نماز بعد با وضو بی وضو همیشه جواب هام یکسان بوده و بد اومده

من هر دفعه که استخاره کردم محال بوده اشتباه در بیاد راجب هر موضوعی 

همیشه چند سال بعد بهم ثابت شده مگر چند بار راجب آینده استخاره کردم مثلا فلان تاریخ ازدواج میکنم خوب درومد و اشتباه بوده

واقعاً اگه میدونید من چیکار کنم بهم بگید

چون یک سری چیزا راجب خودم هست که

دارم به قطعیت پی میبرم درست بوده

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فکر نکنم اون حدیث منبع موثقی داشته باشه .

خیلی از وقتها و لحظه ها هست که سرنوشتمون به دست خودمون تغییر میکنه .

بهتون پیشنهاد میکنم سوالات دینی تون و از یک مرجع بپرسید .

میتونید شماره هارو از نت سرچ کنید .

اینجا جای مناسبی نیست .چون یه عده انتظار دارن به بی دینی اونها احترام گذاشته بشه ولی همچین معرفتی ندارن که در مقابل دین و مذهب بقیه اظهار نظر نکنن .

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2728

zahraayat@

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
zahraayat@

من نمیتونم تگ کنم .ایشون میتونن کمکتون کنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فکر نکنم اون حدیث منبع موثقی داشته باشه . خیلی از وقتها و لحظه ها هست که سرنوشتمون به دست خودمون تغ ...

کاملا درسته حدیث حتی داخل قرآن هم گفته

خداوند سرنوشت ما رو میدونه چون از اینده مطلعه حتی اگه من تصمیم بگیرم تغییرش بدم بازم مطلع هست پس در اخر همه چیز مشخصه 

ولی یک چیزی هم هست روم نمیشه بپرسم چون یکم احمقانه میاد

2740

دختر خوب استخاره اصلا برای این موردی که توی ذهن شما بوده کاربردی نداره مثل اینکه شما بخوای یه پیچ رو باز کنی ولی به جای پیچ گوشتی یه بشقاب برداری و بعد ناراحت بشی که چرا جواب اینجوری شده .

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
دختر خوب استخاره اصلا برای این موردی که توی ذهن شما بوده کاربردی نداره مثل اینکه شما بخوای یه پیچ رو ...

دقیقا درسته حرفتون .

استخاره شرایط خودش رو داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر خوب استخاره اصلا برای این موردی که توی ذهن شما بوده کاربردی نداره مثل اینکه شما بخوای یه پیچ رو ...

به قران آرزوم اینه اشتباه باشه 

چون خیلی فکرم رو درگیر کرده

به خدا دعا کن اشتباه باشه💔😭

کاملا درسته حدیث حتی داخل قرآن هم گفته خداوند سرنوشت ما رو میدونه چون از اینده مطلعه حتی اگه من تصم ...

خدا در قرآن میفرماید سرنوشت هیچ قومی و تغییر نمیدم مگر به دست خودش .

پس تلاش و کوشش و اعمال نیک و بدمون و حتی دعاهامون حتما رو سرنوشتمون موثره .

من چند ماه پیش واسه اکستنشن مژه با دانشگاه الزهرا تماس گرفتم یه خانومی جواب دادن .خیلی هم با حوصله بودن .

یادم نیست دانشگاه الزهرا بود یا یه چیز مشابه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706