2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین چند روز پیش رفتم سرکار با همکارم سلام و احوال پرسی کردیم بعد اون هنوز داشت احوال پرسی میکرد من گفتم ممنون عید شمام مبارک😐در حالیکه اون اصلا هنوز تبریک نگفته بود...طفلی چشاش یجوری شد از تعجب بعد گفت عیدتون مبارک...😂

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
2742
همین چند روز پیش رفتم سرکار با همکارم سلام و احوال پرسی کردیم بعد اون هنوز داشت احوال پرسی میکرد من ...

وا ای جر

منم یه بار رفته بودم به همسایه مون آش بدم گفت ممنون دست تون درد نکنه منم برگشتم گفتم ممنونم دست شما درد نکنه نمیدونم در اون لحظه چه فکری کردم ولی سریع فرار کردم 

وا ای جر منم یه بار رفته بودم به همسایه مون آش بدم گفت ممنون دست تون درد نکنه منم برگشتم گفتم ممنون ...

😂😂😂😂وااای

این سوتیا خیلی بدههه😂😂😂

من کلی از سوتیا دادم تا حالا

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
😂😂😂😂وااای این سوتیا خیلی بدههه😂😂😂 من کلی از سوتیا دادم تا حالا

من انقدر هول میشم که نمی فهمم چی میگم 

حالا من خوبم ماشاالله یکی از فامیلاموگ دیگه خدای سوتیه مثلا به یکی زنگ میزنه بجای اینکه بپرسه خوبی میپرسه خوبه خوب الان دقیقا کی خوبه صبح زنگ میزنه میگه شب بخیر 😅

یکی از دوستام بنده خدا اصلا شانس نداره امسال یه با دستش شکست یه بار انگشتش یه بار پاش در رفت ۴ یا ۵ تا میز شکونده (میز کلاسمون نشسته بود روش شکست)دیگه از همه بدتر میز معلمم شکست با یه بار نشستن

2740

پارسال کلاس کنکور می رفتیم ما دخترا هم بعد مدرسه رفته بودیم از دست مدیر و معاون عصبی

بخاطر اینکه نمیذاشت غیبت کنیم نریم مدرسه

خلاصه چق بد و بیراه گفتیم و اینکه خیر تو زندگی نمی بینه بچهاشون کنکور قبول نشن و...

استاد ک اومد تا شروع کنه هنوز یواش داشتیم حرف میزدیم راجبش دیدیم ی دفه بلند خندید گفت خانوما میدونید اقایون ایکس و وای پسرای مدیر و معاونتونن

ینی از قیافشون و قیافه هامون نگم برات🤣🤣

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2706