2737
2739
موقع کوهنوردی پرت شدم ته دره  سالم نموندم ولی خب زندم شکر

عزیزم چه اتفاقی برات افتاد     منم کوهنوردی میکردم ولی مدتیه ولش کردم 

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
اره دور از جونتون آدم خاکستر میشه دیگه ..اما روحیه بانمکت من کشته      

دیدی تو فیلما چشم کاراکتر ستاره میشه ؟ همونجوری بودم🤣

میگن اگ ب بدنت بخوره و زنده بمونی رو بدنت طرح میوفته

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

با بچم رفته بودم حموم ،بچه دو سه ساله بود شیلنگ آب حموم رو برداشته بود به در و دیوار آب می پاشید ،نگ ...

یاا خداا خوبه متوجه شدید خیلی خطرناکه اتصالی پریز داخل حمام .بلا ازتون دور گلم 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
تصادف کردم و مدتی کما بودم هوشیارم3 بود ولی برگشتم

یا خداا .هوشیاری ۳ فکر کنم معجزه الهی باشه جدی چون اکثرا روی هوشیاری ۵ از کما برمیگردن .بلا ازتون دور 

2728
عزیزم چه اتفاقی برات افتاد     منم کوهنوردی میکردم ولی مدتیه ولش کردم

کمرم از چند جا شکست 

پای راستم شکست 

گردنمم آسیب شدید دید

جمجمه سرم آسیب دید 

تموم دستامم چاک برداشته بود 

بدترین اتفاق زندگیم بود 

یاا خداا خوبه متوجه شدید خیلی خطرناکه اتصالی پریز داخل حمام .بلا ازتون دور گلم 

شوهرم همینو گفت،من اولش فک کردم اسپاسم گردن گرفتم ،بعد میگفتم وای چرا یه دفعه اینقدر شدید گردنم میگیره،بعد اینکه سه چهار بار تکرار شد گفتم نه انگار مثه برق گرفتگی تمام تنم یه لحظه خشک میشه ،آبو بستم،شوهرم میگه آبو نمی‌بستی ممکن بود خیلی خطرناک بشه

یا خداا .هوشیاری ۳ فکر کنم معجزه الهی باشه جدی چون اکثرا روی هوشیاری ۵ از کما برمیگردن .بلا ازتون دو ...

مچکر

بله هوشیاریم خیلی پایین بود 

کاربر آقا...عقده هاتون رو سر کاربر های مرد اینجا خالی نکنید با تشکر 

ما یه بار داشتیم میرفتیم بیرون اول دستم گیر کرد به دستگیره ..‌‌..بعد کم مونده بود ازپله ها با سر برم پایین به زور خودمو جمع کردم.‌‌.‌.آخرش هم رفتیم با ماشین زدیم به یه سگ که اگه همسرم ماشینو خوب کنترل نمی‌کرد چپ می‌کردیم 

2738
ترسش برای همیشه موند تو زندگیم  چون من تنهاکسی بودم که سالم بودم وخانوادمو تو حال بد میدیدم و د ...

اره بهش میگن تروما بعد حادثه یعنی ترسیدن و سریع ری اکشن نشون دادن

کمرم از چند جا شکست  پای راستم شکست  گردنمم آسیب شدید دید جمجمه سرم آسیب دید  تمو ...

وای سخته... بازم کوهنوردی میکنی؟   من از وقتی بچم دنیا اومد دیگه نمیرم تنبلیم میاد😂  

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
وقتی پارکور کار میکردم از طبقه چهارم پام سر خورد افتادم زمین پام شکست ولی خب همین که زنده موندم تعجب ...

پارکور همینطوری هم کلی خطرناک هست .خداروشکر که سلامتید

2706